απαραδεκτο ξενοδοχειο στην αιγινα

SOULI

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Φαντάζομαι πως ότι μπορούν κάνουν κι αυτοί, αφού στόχος τους είναι να είναι αξιόπιστοι σαν σελίδα...από εκεί και πέρα σαφώς και βασίζονται στις κριτικές του κόσμου που επισκέπτεται τα ξενοδοχεία, αφού δεν είναι δυνατόν να μείνουν σε όλα....ε;
Σίγουρα ναί, αλλά και πόσοι απο αυτούς που έμειναν ευχαριστημένοι ή δυσαρεστημένοι θα έβαζαν σχόλια κατόπιν εορτής? Νομίζω οτι το ποσοτό θα είναι πάρα πολύ μικρότερο σε σχέση με αυτούς που ψάχνουν στο ιντερνετ για να βρούνε ξενοδοχείο ή πληροφορίες για τον τόπο που θα επισκεφτούν και με αυτούς που θα χάσουν επιπλέον χρόνο για μοιραστούν τις εμπειρίες τους. Μακάρι να κάνω λάθος.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Σίγουρα ναί, αλλά και πόσοι απο αυτούς που έμειναν ευχαριστημένοι ή δυσαρεστημένοι θα έβαζαν σχόλια κατόπιν εορτής? Νομίζω οτι το ποσοτό θα είναι πάρα πολύ μικρότερο σε σχέση με αυτούς που ψάχνουν στο ιντερνετ για να βρούνε ξενοδοχείο ή πληροφορίες για τον τόπο που θα επισκεφτούν και με αυτούς που θα χάσουν επιπλέον χρόνο για μοιραστούν τις εμπειρίες τους. Μακάρι να κάνω λάθος.
Μετά από κάθε ταξίδι σου έρχεται e-mail από την σελίδα που σου ζητάει να αναφέρεις τις εντυπώσεις σου από το ξενοδοχείο! Αν τώρα βαριέται ο καθένας μας και δεν αφιερώνει έστω 2 λεπτά, τι να πω; Υποτίθεται ότι είναι μια ιστοσελίδα που πολλοί από εμάς θα ξαναχρησιμοποιήσουμε στο μέλλον, αν δεν υπάρξει αυτού του είδους η συνεργασία από όλους τους χρήστες, πως να περιμένεις να διαβάσεις αντίστοιχη κριτική στο μέλλον για τον επόμενο προορισμό σου;

Εγώ πάντως, το κάνω κάθε φορά!
 

Perastikos30

Member
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι τα **** στα ονοματα των ξενοδοχειων και η λογοκρισια??

αν ειναι ετσι να αρχισω να ψαχνω για αλλο σαιτ που δεν εχει τετοια κοληματα..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι τα **** στα ονοματα των ξενοδοχειων και η λογοκρισια??
1. Ο λόγος είναι σαφής και ξεκάθαρος και αναγράφεται και στους όρους χρήσης του φόρουμ τους οποίους ΟΦΕΙΛΕΙΣ να έχεις διαβάσει και αποδεχτεί.

2. Στους όρους χρήσης επίσης αναφέρεται ότι για οποιαδήποτε τέτοια απορία οφείλεις να στέλνεις προσωπικό μήνυμα και όχι να τοποθετείσαι δημόσια.
αν ειναι ετσι να αρχισω να ψαχνω για αλλο σαιτ που δεν εχει τετοια κοληματα..
Τα κολλήματα δεν είναι του σάιτ, αλλά αυτών που πιστεύουν ότι μπορούν να το παίζουν μάγκες με (νομικό) κίνδυνο άλλων.

Με το καλό να βρεις ένα σάιτ που ο ιδιοκτήτης του θα βρεθεί νομικά υπόλογος για να πεις εσύ τα δικά σου. Οποιαδήποτε άλλη απορία έχεις, αφού διαβάσεις πρώτα τους όρους χρήσης του σάιτ, είμαι στη διάθεσή σου να στη λύσω με προσωπικό μήνυμα και μόνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.924
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom