Αρμενία Γεωργία από Ερεβάν στην Τυφλίδα

Μηνύματα
25
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
επειδή έχω άφιξη στο Ερεβάν και αναχώρηση από Τυφλίδα, σκέφτηκα ότι θα υπάρχει πρακτορείο που κάνει αυτή την διαδρομή προσφέροντας και tour παράλληλα. Αν έχει κάποιος κάνει την ίδια διαδρομή (έχω ήδη βρει το Envoy hostel & tours, στο διαδίκτυο, αλλά μοιάζει να είναι το μοναδικό)
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Μπορεις πολυ ευκολα απο τον κεντρικο σταθμο των λεωφορειων του Γερεβαν να παρεις βανακι που παει κατευθειαν Τυφλιδα.. εχεις πολλες φορες την ημερα καθημερινα και η αποσταση ειναι περιπου 4-5 ωρες
 
Μηνύματα
25
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
Μπορεις πολυ ευκολα απο τον κεντρικο σταθμο των λεωφορειων του Γερεβαν να παρεις βανακι που παει κατευθειαν Τυφλιδα.. εχεις πολλες φορες την ημερα καθημερινα και η αποσταση ειναι περιπου 4-5 ωρες
ευχαριστώ! ναι, αλλά κάνει στάσεις ενδιαφέροντος?
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
επειδή έχω άφιξη στο Ερεβάν και αναχώρηση από Τυφλίδα, σκέφτηκα ότι θα υπάρχει πρακτορείο που κάνει αυτή την διαδρομή προσφέροντας και tour παράλληλα. Αν έχει κάποιος κάνει την ίδια διαδρομή (έχω ήδη βρει το Envoy hostel & tours, στο διαδίκτυο, αλλά μοιάζει να είναι το μοναδικό)
Αυτό που μπορώ να πω από πλευράς μου, αν βοηθάει κάπως, είναι ότι είχα κανονίσει το αντίστοιχο transfer με το Envoy hostel και ήταν πολύ καλοί. Θυμάμαι σίγουρα στάση σ' έναν καταπληκτικό φούρνο, σημείο ενδιαφέροντος για τους καλοφαγάδες :haha:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.213
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Σ ενα τετοιο φουρνο εκανε και το δικο μας βανακι χαχαχα
Το δικό μας πάλι σταμάτησε σε μια παρακμή (και δεν εννοώ την ωραία, γοητευτική παρακμή). :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.403
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom