Βιετνάμ Καμπότζη βιετναμ-καμποτζη μαιος 2009 ταξιδι ζωης

stellareal

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΣΧΑ ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
καναδας
Στις χωρες αυτες ταξιδεψαμε τον μαιο 2009.δεν θελω να πλατιασω θα τα γραψω οσο πιο περιληπτικα μπορω.ΚΑΜΠΟΤΖΗ........ανγκορ .........ιδιαιτερα:)-----ναοι διαφοροι ......μονο πολυ πρωινες ωρες με αναλογα παπουτσια,νερο, ξεναγο--------η πολη...... αδιαφορη---ο κοσμος .....φτωχος αλλα χαρουμενος-----ξενοδοχεια.......απιστευτα πολυτελη------ποταμια και καλυβες......σοκαριστικο θεαμα-----:shock:ΒΙΕΤΝΑΜ(ΣΑΙΓΚΟΝ).......μοντερνα πολη....δεν εχετε ξαναδει τοσα μηχανακια στην ζωη σας(4 εκατομυρια)----πεδιο μαχης αμερικανων-βιετγκονγκ...........γεματος αρνητικη ενεργεια και αναμεικτα συναισθηματα(μαλλον δυσαρεστα για μενα) ακριβως οπως στα εργα.ΑΝΟΙ πρωτευουσα.......πολλα χρηματα εχουν δοθει για να γινει ετσι η πολη τους-----HALONG BAY........τοπ 5 απο οτι εχω δει εως σημερα το μονο που αξιζε να δεις:D.ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΖΩΗΣ ΠΡΙΝ ΠΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ...ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΦΟΒΕΡΟΙ γυαλισε το ματι μας.:roll::roll::roll:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Καλά βρε Stellareal... ταξίδι ζωής ήταν αυτό, γράψε μας δυο λογάκια παραπάνω... !
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Aυτό ήταν? Τέλειωσε? :(

Μπααα...Εισαγωγή θα ήταν...:roll:
 
  • Like
Reactions: DrG

stellareal

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΣΧΑ ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
καναδας
Aυτό ήταν? Τέλειωσε? :(

Μπααα...Εισαγωγή θα ήταν...:roll:
αν αρχισω πανδωρα μου να γραφω δεν θα τελειωσω ουτε αυριο,γιαυτο εαν εχεις κατι συγκεκριμενο να με ρωτησεις πολυ ευχαριστως να σου απαντησω.σε ευχαριστω στελλα:)
 

stellareal

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΣΧΑ ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
καναδας
Καλά βρε Stellareal... ταξίδι ζωής ήταν αυτό, γράψε μας δυο λογάκια παραπάνω... !
αγαπητη dorotija γινε πιο συγκεκριμενη για το τι θελεις να μαθεις και εγω μολις βρω λιγο χρονο θα σου απαντησω σε οτι μου ζητησεις.φιλικα στελλα:):)
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Ξεκίνα εσύ να μας γράφεις για τους τόπους, για τη ζωή, τους ανθρώπους, για όλα αυτά που είδες και έζησες, που πήγες, τι έκανες, τι βγάζουν αυτές οι χώρες στον επισκέπτη... και ας μην τελειώσεις ούτε αύριο! σιγά, λες και βιαζόμαστε...
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
stellareal καλη η προσπαθεια για ιστορια αλλα βγηκε τηλεγραφημα.:roll:
Διαβασε λιγο τις ιστοριες του φορουμ,συνηθως γραφοντε ιστοριες σε αρκετες συνεχειες η εστω ενα ικανοποιητικο μονοσελιδο.
Σιγουρα εχεις πολλα να μας διηγηθεις ακομα απο το προσφατο ταξιδι σου.:cool:
 
  • Like
Reactions: DrG

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.032
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom