γεια σας απο την Αφρικη

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Τι εννοεις με αυτο?
Ειναι παρα πολυ χρησιμα οσα μας γραφεις .
Αντι να παιδευεσαι με το blog σημερα ...γιατι δε μας γραφεις στις ταξιδιωτικες ιστοριες σε εξελιξη πραγματα για την καθημερινη ζωη σου.Θα ηταν παρα πολυ ενδιαφερον.
Συμφωνώ κι΄εγώ με την Κλεοπάτρα...!!!!:p
Δες τι βρήκα για να σε πείσω...:rolleyes:
«Μπλόκο» στα μπλογκ της Google
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Ευχαριστω για το καλωσορισμα!!

ρενατα και Λουλου ρωταω επειδη οι ΓτΚ εχουν ενα προγραμμα στο Μοντε κ μηπως εχετε καμια σχεση....Παλαιοτερα ειχα δουλεψει μαζι τους κ λεω μηπως βγουμε κ γνωστοι....Τι ταινια θα γυρισετε? πολλα ρωταω...
..
ναι εχουμε σχεση και παμε για δουλεια στο Μοντε.. αν σε βγαλει ο δρομος καλοδεχουμενος!!!!!!!!!:clap:
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Καλή αρχή στην Ουγκάντα Φραν!! Πολύ χαίρομαι που σε έχουμε μαζί μας στο φόρουμ!
 

franmeg

Member
Μηνύματα
99
Likes
399
Επόμενο Ταξίδι
Νιγηρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κοσμος ολος!
Anlazar δεν μπορω να σου στειλω μηνυμα γιατι δεν εχω ακομα 20 μην στο φορουμ. Εχω να σου πω ομως συγκεκριμενα πραγματα..Μπορεις να επικοινωνησεις με εμαιλ??? αμεσα??????
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.336
Anlazar δεν μπορω να σου στειλω μηνυμα γιατι δεν εχω ακομα 20 μην στο φορουμ. Εχω να σου πω ομως συγκεκριμενα πραγματα..Μπορεις να επικοινωνησεις με εμαιλ??? αμεσα??????
Πολύ ωραία και χρήσμια αυτα που γράφεις.΄Οποτε μπορέσεις δώσε πληροφορίες μέαα απο εδώ.Που να τρέχουμε τώρα σε blogs:lol:

Ποστάρισε 5-6 μηνύματα ακόμη και εισαι εντάξει για pm.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Καλώς ήρθες, Φραν. Υπάρχει περίπτωση το όνομά σου να έχει σχέση με τη Φράνσυ Νόλαν;
 

franmeg

Member
Μηνύματα
99
Likes
399
Επόμενο Ταξίδι
Νιγηρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κοσμος ολος!
με τη Φρανσυ Νολαν? απο το "ενα δενδρο μεγαλωνει στο Μπρουκλιν"? που το θυμηθηκες? το ειχα διαβασει πριν πολλα χρονια...
Οχι καλε..το ονομα μου ειναι Φραν απο το Φραντζεσκα...ετσι απλα...

Ασχετο, θελω να γραψω ταξιδιωτικη ιστορια, αλλα οχι ακομα απο την Ουγκαντα, θελω να ωριμασει λιγο αυτο...Θα γραψω απο την Μεση ΑΝατολη και το Λαος...που θα το κανω αυτο?
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Πας πάνω αριστερά εκεί που λέει forum, επιλέγεις ταξιδιωτικές ιστορίες και μετά νέο θέμα. Διαλέγεις τον τίτλο της ιστορίας σου και ξεκινάς να γράφεις. Καλύτερα γράψε τα κείμενα σου πρώτα σε word και μετά μετέφερε τα στο φόρουμ. Δεν θες εκεί που γράφεις γράφεις ξαφνικά να γίνει κάτι και να τα χάσεις όλα! Άντε καλή αρχή και καλή μας ανάγνωση ;). Αν και προσωπικά θα περιμένω με μεγαλύτερη αγωνία τις εξιστορήσεις σου από Ουγκάντα.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Θα γραψω απο την Μεση ΑΝατολη και το Λαος...που θα το κανω αυτο?
Περιμενω να διαβασω για Λαος με πρακτικες συμβουλες εντυπωσεις και λεπτομεριες.
Το χειμωνα θαμαι εκει....:rolleyes:

Καλως ηρθες στο φορουμ :welcome2:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Kαλωσήρθες στο forum και καλή προσαρμογή στην Ουγκάντα!! Καλά το είπες στην αρχή ταξίδια με το νου γιατί με το σώμα δεν βλέπω πλέον και πολλά (την κρίση μου μέσα!!!!) :mad::mad:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.098
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom