γεια

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
το προβλημα μου ειναι οτι παλιοτερα δεν ειχα τα επιπλεον χρηματα για ταξιδια(ισως και την απαραιτητη διαθεση) και τωρα που εχω και πολυ διαθεση και χρηματα που μπορω να ξοδεψω σε ταξιδια δεν βρισκω ευκολα παρεα να με ακολουθησει σε αυτα! εχω ταξιδεψει σε λιγες περιοχες στην ελλαδα νομιζω και εχω παει εξωτερικο μια φορα μονο!
Δεν είσαι ο μοναδικός που θα ταξιδέψει μόνος του αν χρειαστεί. Εχει κι αυτό την γλύκα του. :cool:
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
νομίζω έχεις ένα προβληματάκι με κακό timing σου εύχομαι να το ξεπεράσεις και να κάνεις τα όνειρα σου πραγματικότητα!
Συγχαρητήρια:clap::clap::clap: Καλό ταξίδι.Περιμένουμε εντυπώσεις!!!!!!!!
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
μην σκας,ποτέ δεν είναι αργά,αρκεί να το πάρεις απόφαση.....καλά και ευτυχισμένα ταξίδια και από μένα!
 

zenio

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ευξεινος ποντος
το site θα σε πρηζωσει παντως να ξες...θα θες να πας παντου!
καλως ηρθες
 

island

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!
σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλωσορισματα!ευχομαι καλα ταξιδια και σε σας!
 

island

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!
το site θα σε πρηζωσει παντως να ξες...θα θες να πας παντου!
καλως ηρθες
ειδα οτι το επομενο ταξιδι σου ειναι με ινταιρειλ...καποτε το σκεφτομουν κι εγω αλλα δεν το τολμησα...τη διαδικασια ακολουθησες για να το κλεισεις και σε ποιες πολεις θα πας;\οταν επιστρεψεις περιμενουμε εντυπωσεις!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Καλωσόρισες island!!!:)
Εύχομαι να βρείς γρήγορα παρέα για να πραγματοποιήσεις το στόχο σου! Ακόμα κι αν δεν βρείς όμως μην πτοείσαι από το να ταξιδέψεις έστω και μόνος-η...Προς το παρόν μπορείς να ταξιδεύεις νοερά με τις ιστορίες του travelstories!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.153
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom