Ιταλία επίσκεψη στο μιλάνο στις εκπτώσεις

perlepes

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
1. όχι.
2. τα 40Ε δεν τα ανεφερα για βαλιτσα, να τα δωσετε για να πατε με καλυτερη εταιρεια, σε πιο κεντρικο αεροδρομιο και με 1 βαλιτσα εκαστος δωρεαν.
3. ε και βαζεις low cost εταιρεια στο πρόγραμμα σου με τοσο υψηλο μπατζετ?..

ναι. πλην Καμπανιας-Basilicata στις 2/1.
Κοιταξε, περαν του μπατζετ υπαρχουν και αλλοι παραγοντες για την επιλογη εταιρειας, οπως ειναι η ωρα για παραδειγμα. Η πτηση που εκλεισα φευγει 8 και 20 το πρωι με Aegean και 10 ειμαστε μιλανο αρα αρκετος χρονος εκεινη τη μερα. Επισης Κυριακη η Aegean ειχε επιστροφη που εφτανε αθηνα 10 το βραδυ, + αλλες 5 ωρες να επιστρεψουμε στην πολη μας αρα παει 3 το πρωι... Εαν σκεφτεις οτι εργαζομεαστε ολοι το πρωι της Δευτερας θα καταλαβεις γιατι επελεξα την easyjet για επιστροφη, με την οποια θα ειμαστε 8 το απογευμα Ελλαδα.
Τωρα να σου πω την αληθεια δεν το ηξερα οτι το αερδρομιο που μου ειπες ειναι πιο κεντρικο. Ειχα διαβασει οτι ειναι περισσοτερο για εσωτερικες πτησεις...
Σε περιπτωση που δεν φτασουν δεν μπορω να αγορασω μια βαλιτσα εκει και να τη δηλωσω καπως ηλεκτρονικα στην επιστροφη? Δεν μου εχει ξανατυχει σε ταξιδι.
Γνωριζει καποιος πως γινεται?
Ευχαριστω :D
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.427
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σε περιπτωση που δεν φτασουν δεν μπορω να αγορασω μια βαλιτσα εκει και να τη δηλωσω καπως ηλεκτρονικα στην επιστροφη? Δεν μου εχει ξανατυχει σε ταξιδι.
Γνωριζει καποιος πως γινεται?
Διάβασε από αυτό το μήνυμα και κάτω
http://www.travelstories.gr/community/threads/ταξιδευοντας-με-την-easy-jet.11933/page-16#post-469474
 

Ioannis Andreadis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
καλησπερα!θα παω με τον αντρα μου 3-6 φλεβαρη στο Μιλάνο!!Εκλεισα εισιτήριο με 100ευρω κ για τους δυο με ryanair!!θα ήθελα να ρωτήσω εχει κανεις μείνει σε hostel?γιατι τα ξενοδοχεία βλέπω είναι πανάκριβα...θελω επίσης να μου πει κάποιος αν εχει πάει στις εκπτώσεις κ αν αξίζουν......helppppp:(
....λοιπον...ελενα...μέσα στο Μιλανο θα πας για ψώνια στο DMagazine outlet που ειναι στην via Manzoni...στα 500 μέτρα από το ξενοδοχείο του Αrmani...οπως βλέπεις το ξενοδοχείο είναι στα δεξιά σου προς το μέρος που είναι η αψίδα...για ξενοδοχείο σου προτείνω το Bernina κοντά στον σταθμό...με 90 ευρώ μπορείς να πάρεις ένα superior δωμάτιο...περνοντας εσυ τηλ σε αυτους..να μιλήσεις με τον κ igor εκ μέρους μου...στο d magazine χρησιμοποίησε το ονομα μου andreadis ioannis ώστε να εχεις ενα αλλο 10% έκπτωση επειδη ειμαι γραμμένος στο computer τους σαν καλός τους πελάτης...για φαγητό να τρώτε απεναντι στο στενό από το Bernina σε ενα αριστο και φτηνό εστιατόριο!!!ότι πληροφορίες θελεις άλλες διαθεσιμος
καλησπερα!θα παω με τον αντρα μου 3-6 φλεβαρη στο Μιλάνο!!Εκλεισα εισιτήριο με 100ευρω κ για τους δυο με ryanair!!θα ήθελα να ρωτήσω εχει κανεις μείνει σε hostel?γιατι τα ξενοδοχεία βλέπω είναι πανάκριβα...θελω επίσης να μου πει κάποιος αν εχει πάει στις εκπτώσεις κ αν αξίζουν......helppppp:(
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
....λοιπον...ελενα...μέσα στο Μιλανο θα πας για ψώνια στο DMagazine outlet που ειναι στην via Manzoni...στα 500 μέτρα από το ξενοδοχείο του Αrmani...οπως βλέπεις το ξενοδοχείο είναι στα δεξιά σου προς το μέρος που είναι η αψίδα...για ξενοδοχείο σου προτείνω το Bernina κοντά στον σταθμό...με 90 ευρώ μπορείς να πάρεις ένα superior δωμάτιο...περνοντας εσυ τηλ σε αυτους..να μιλήσεις με τον κ igor εκ μέρους μου...στο d magazine χρησιμοποίησε το ονομα μου andreadis ioannis ώστε να εχεις ενα αλλο 10% έκπτωση επειδη ειμαι γραμμένος στο computer τους σαν καλός τους πελάτης...για φαγητό να τρώτε απεναντι στο στενό από το Bernina σε ενα αριστο και φτηνό εστιατόριο!!!ότι πληροφορίες θελεις άλλες διαθεσιμος
Καλά, φαντάζομαι από το 2013 που το έγραψε έχει πάει, δεν νομίζω να περίμενε έξαρση επιδημίας για να δρομολογήσει ψώνια στο Μιλάνο...
 

Marianna Gk

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
....λοιπον...ελενα...μέσα στο Μιλανο θα πας για ψώνια στο DMagazine outlet που ειναι στην via Manzoni...στα 500 μέτρα από το ξενοδοχείο του Αrmani...οπως βλέπεις το ξενοδοχείο είναι στα δεξιά σου προς το μέρος που είναι η αψίδα...για ξενοδοχείο σου προτείνω το Bernina κοντά στον σταθμό...με 90 ευρώ μπορείς να πάρεις ένα superior δωμάτιο...περνοντας εσυ τηλ σε αυτους..να μιλήσεις με τον κ igor εκ μέρους μου...στο d magazine χρησιμοποίησε το ονομα μου andreadis ioannis ώστε να εχεις ενα αλλο 10% έκπτωση επειδη ειμαι γραμμένος στο computer τους σαν καλός τους πελάτης...για φαγητό να τρώτε απεναντι στο στενό από το Bernina σε ενα αριστο και φτηνό εστιατόριο!!!ότι πληροφορίες θελεις άλλες διαθεσιμος
Νομίζω με έχεις βοηθήσει και εμένα με αυτά που έγραψες. Θα πάω και εγώ σε λίγο καιρό για κάποιες μέρες Μιλάνο και ψάχνω να βρω ένα καλό εκπτωτικό ενδεχομένως για ψώνια. Βασικά δεν ξέρουμε τι γίνεται ούτε από μάρκες ούτε από τιμές ούτε τα outlet και τα εκπτωτικά χωριά είναι παρόμοια με τα δικά μας. Έψαχνα για κάποιο εκπτωτικό χωριό αλλά δεν ξέρω αν συμφέρει να χάσεις τον χρόνο στην απόσταση ή να πας σε κάποιο από τα καταστήματα της πόλης. Έχεις επισκεφτεί εσύ κάποιο από τα εκπτωτικά χωριά όπως πχ. το il Centro ή το Serravalle:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.543
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom