και από εμενα παιδιά καλησπέρα

spiros

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
μολις σας βρήκα και αμεσος έγινα μέλος.είμαι ο σπύρος και τα ταξιδια με αυτοκινητο ή μηχανη ειναι το χομπυ μου.εχω γυρισει ολοκληρει την ελλαδα με το αυτοκινητο περιπου 2 φορες.πιστευω οτι εχει φτασει η ωρα να κανω ενα μεγαλο ταξιδι στην ευρωπη με το αυτοκινητο μου την γυναικα μου.το συζηταμε για το καλοκαιρι με βασικο κορμο ηγουμενιτσα-μπαρι-τοσκανι-σαλτσμπουργκ-ζυριχη-παρισι-μονακο-ρωμι-μπαρι-ηγουμενιτσα-αθηνα.
πιστευω μετα απο αυτη την πρωτη γνωριμια μας να βρω πληροφοριεσ και αλλα απο τους εδω συνφορουμιτες καθως διαπιστωσα οτι υπαρχουν εμπειρα μελη στο συγκεκριμενο αντικειμενο.

ευχαριστω και τα καλυτερα επονται...
 
Μηνύματα
159
Likes
43
Μόλις σας βρήκα και αμεσος έγινα μέλος. είμαι ο σπύρος και τα ταξιδια με αυτοκινητο ή μηχανη ειναι το χομπυ μου..........πιστευω οτι εχει φτασει η ωρα να κανω ενα μεγαλο ταξιδι στην ευρωπη με το αυτοκινητο................
Spiros καλωσόρισες στο Travelstories και αφού το χόμπι σου είναι τα ταξίδια με αυτοκίνητο ή μοτοσικλέτα, ελπίζω να σε δούμε και στο δικό μας γκρουπ, από όπου θα τα λέμε καλλίτερα. Το ταξίδι στην Ευρώπη που σκέπτεσαι να κάνεις, δεν είναι δύσκολο και σου εύχομαι να το πραγματοποιήσεις. Όταν έλθει εκείνη η ώρα, εδώ είμαστε και θα τα πούμε._
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
γεια σου spiros ! ωραίο το αυτοκίνητό σου!!!
καλά ταξίδια !
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ευχομαι συντομα να πραγματοποιησετε το ταξιδι που σχεδιαζετε. Πιστευω οτι ειναι πολυ καλυτερο για οποιον μπορει να κανει τετοιες διαδρομες με αυτοκινητο εφοσον υπαρχει το κουραγιο και ο χρονος.
Βλεπεις πολυ περισσοτερα με αυτον τον τροπο.
Σιγουρα θα βρεις τις πληροφοριες που θελεις εδω :)
:welcome2:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
μολις σας βρήκα και αμεσος έγινα μέλος.είμαι ο σπύρος και τα ταξιδια με αυτοκινητο ή μηχανη ειναι το χομπυ μου.εχω γυρισει ολοκληρει την ελλαδα με το αυτοκινητο περιπου 2 φορες.πιστευω οτι εχει φτασει η ωρα να κανω ενα μεγαλο ταξιδι στην ευρωπη με το αυτοκινητο μου την γυναικα μου.το συζηταμε για το καλοκαιρι με βασικο κορμο ηγουμενιτσα-μπαρι-τοσκανι-σαλτσμπουργκ-ζυριχη-παρισι-μονακο-ρωμι-μπαρι-ηγουμενιτσα-αθηνα.
πιστευω μετα απο αυτη την πρωτη γνωριμια μας να βρω πληροφοριεσ και αλλα απο τους εδω συνφορουμιτες καθως διαπιστωσα οτι υπαρχουν εμπειρα μελη στο συγκεκριμενο αντικειμενο.

ευχαριστω και τα καλυτερα επονται...
εγώ προτείνω να βάλουμε λεωφορείο και δεν ξέρω αν φτάνει ένα! καλά ταξίδια να έχεις το ταξίδι που ονειρεύεσαι είναι υπέροχο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.897
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom