καλως σας βρηκα ταξιδιωτες...

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχετε λυσσάξει με τη ρημάδα τη βίζα. Λες και είναι η μοναδική χώρα που απαιτεί βίζα για να πας.

Να σας δω όταν θα καταργηθεί τι δικαιολογία θα βρείτε τότε που δε θα πηγαίνετε :haha:
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
βασικά αν ήταν να πληρώσω ένα πρακτορείο να μου βγάλει τη βίζα δεν νομίζω να είχα πρόβλημα...είναι όλη η διαδικασία..ραντεβού κ.τ.λ.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Mary a αν ειναι ταξιδι ονειρο η Νεα Υορκη αξιζει το κοπο μια μικρη ταλαιπωρια για τη βιζα. Εξαλλου τοσες χωρες ζητουν βιζα και μας ταλαιπωρουν ....
Στη Νεα Υορκη εχω παει 4 φορες και παω αλλες τοσες ευχαριστως .Ειναι η απολυτη μεγαλουπολη .... Το εισιτηριο εχει γινει πολυ φτηνο πλεον ,για μενα το προβλημα ειναι το κοστος των ξενοδοχειων που ειναι τσιμπημενα αλλα ψαχνωντας ολο και καποιο οικονομικο θα βρεις. Τωρα εξαλλου με τη διαφορα ευρω - δολλαριου τα πραγματα ειναι πολυ καλιτερα ..
Θα μπορουσα να περιγραφω ωρες για τη Νεα Υορκη ,αλλα με εχει καλυψει ο Defkalion με τις ιστοριες του....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
... oι οποίες είναι και ημιτελείς :)
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
... oι οποίες είναι και ημιτελείς :)
άντε να τις ολοκληρώσεις...μήπως και το αποφασίσω να πάω πριν καταργηθεί η βίζα...:):lol::lol::lol:

είμαι νομίζω ο απόλυτος τουρίστας μεγαλούπολης..τρελένομαι να πηγαίνω σε μεγάλες πόλεις και να τριγυρνάω ανακαλύπτοντας πόσο ασχημούλα και μη φιλική στο χρήστη είναι η Αθήνα!!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
άντε να τις ολοκληρώσεις...μήπως και το αποφασίσω να πάω πριν καταργηθεί η βίζα...:):lol::lol::lol:

είμαι νομίζω ο απόλυτος τουρίστας μεγαλούπολης..τρελένομαι να πηγαίνω σε μεγάλες πόλεις και να τριγυρνάω ανακαλύπτοντας πόσο ασχημούλα και μη φιλική στο χρήστη είναι η Αθήνα!!
Γιατί καλέ το λές αυτό;:haha::haha:
 

koyrsaros_gr

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
άντε να τις ολοκληρώσεις...μήπως και το αποφασίσω να πάω πριν καταργηθεί η βίζα...:):lol::lol::lol:

είμαι νομίζω ο απόλυτος τουρίστας μεγαλούπολης..τρελένομαι να πηγαίνω σε μεγάλες πόλεις και να τριγυρνάω ανακαλύπτοντας πόσο ασχημούλα και μη φιλική στο χρήστη είναι η Αθήνα!!
θα συμφωνησω μαζι σου!!!
οταν γυρισα ελλαδα ειχα τις καλυτερες εντυπωσεις για την νεα υορκη και μια πικρα για την αθηνα...:(
7 μερες εκει και το μοναδικο κορναρισμα με βρισιμο(προσφατα εγινε και διαφημιση) ηταν απο ελληνιδα οδηγο,οπου μας ακουσε ελαφρως η διασταυρωση(εγω πεζος):D
:roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.706
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom