μαντεψτε πόσες μπάλες είναι στο δέντρο

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Άμα σας λένε Άννα
Μήπως γιορτάζετε σήμερα; Αν ναι, θέλετε να σας δώσουμε ένα δωράκι; Για όλες τις παίκτριές μας που έχουν την ονομαστική τους εορτή σήμερα, αν παίξετε και απαντήσετε σωστά, σας χαρίζουμε επιπλέον 2000 μίλια για το λογαριασμό σας στο Travelair! Στείλτε μας τα στοιχεία σας στο [email protected] για να κάνουμε την εξακρίβωση του ονόματός σας και... χρόνια πολλά από την Olympic Air!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Άμα σας λένε Άννα
Μήπως γιορτάζετε σήμερα; Αν ναι, θέλετε να σας δώσουμε ένα δωράκι; Για όλες τις παίκτριές μας που έχουν την ονομαστική τους εορτή σήμερα, αν παίξετε και απαντήσετε σωστά, σας χαρίζουμε επιπλέον 2000 μίλια για το λογαριασμό σας στο Travelair! Στείλτε μας τα στοιχεία σας στο [email protected] για να κάνουμε την εξακρίβωση του ονόματός σας και... χρόνια πολλά από την Olympic Air!
Αλλάζω και όνομα άμα λάχει!! :bleh:
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
2500 :) πόσο γρήγορα τα περνάνε στο λογαριασμό;

33 σήμερα
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
2500 :) πόσο γρήγορα τα περνάνε στο λογαριασμό;

33 σήμερα
Θα το λέω συνέχεια!!
Δεν υπάρχει πιο ηλίθιο παιχνίδι! Καθόμουν 2 ώρες πάνω απο το λαπτοπ, έκανα αυτόματη ανανέωση κάθε 10'', είδα αμέσως το δέντρο, έκανα 10'' να απαντήσω σωστά και δεν ήμουν στους 55, θέλουν τόσο πολύ βρίσιμο.

Δεν ξέρω, λέει ''σε λίγες μέρες θα μπούν στο λογαριασμό σας''.
Τα χθεσινά δικά μου, δεν μπήκαν ακόμη φυσικά, φαντάζομαι καμιά εβδομάδα.

Ναι, 33 σήμερα...μπας και κερδίσουμε κανα εισιτήριο...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
πως τις μετρατε;;; δυο φορες λαθος τις εβγαλα.... ουτε 33 ουτε 36....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.074
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πιο χαζό παιχνίδι δεν έχει υπάρξει... κάθονται όλοι οι αργόσχολοι πάνω από την ιστοσελίδα κάνοντας διαρκώς ανανέωση και όταν ανοίξει η εφαρμογή δεν υπάρχει καν χρόνος να μετρηθούν οι μπάλες του δένδρου μιας και ο καθένας πατάει μια απάντηση στην τύχη... οπότε πρέπει να είσαι και πολύ τυχερός και να χάνεις το χρόνο σου περιμένοντας πότε θα ανοίξει η εφαρμογή.

Υ.Γ. Πάντως, για τους φανατικούς τους παιχνιδιού που δεν είναι αργόσχολοι υπάρχει το add-on για Google Chrome, Auto Refresh Plus που ανανεώνει αυτόματα κάποια ιστοσελίδα (ακόμα και σε διαστήματα των 5sec) και σε ενημερώνει με ηχητικό μήνυμα ή pop-up ειδοποίηση (για εργαζόμενους), όταν αλλάξει το περιεχόμενό της. Δηλαδή όταν φορτώσουν το νέο δέντρο.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ναι sorry. 44 όπως είπε και ο Θανάσης.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Πιο χαζό παιχνίδι δεν έχει υπάρξει... κάθονται όλοι οι αργόσχολοι πάνω από την ιστοσελίδα κάνοντας διαρκώς ανανέωση και όταν ανοίξει η εφαρμογή δεν υπάρχει καν χρόνος να μετρηθούν οι μπάλες του δένδρου μιας και ο καθένας πατάει μια απάντηση στην τύχη... οπότε πρέπει να είσαι και πολύ τυχερός και να χάνεις το χρόνο σου περιμένοντας πότε θα ανοίξει η εφαρμογή.

Υ.Γ. Πάντως, για τους φανατικούς τους παιχνιδιού που δεν είναι αργόσχολοι υπάρχει το add-on για Google Chrome, Auto Refresh Plus που ανανεώνει αυτόματα κάποια ιστοσελίδα (ακόμα και σε διαστήματα των 5sec) και σε ενημερώνει με ηχητικό μήνυμα ή pop-up ειδοποίηση (για εργαζόμενους), όταν αλλάξει το περιεχόμενό της. Δηλαδή όταν φορτώσουν το νέο δέντρο.


Ευτυχώς με πρόλαβες, γιατί θα σου έλεγα ότι δεν είμαστε αργόσχολοι, αλλά κάπως...έξυπνοι! :xmas_mrgreen:
Έχω βάλει το ReloadEvery στο mozilla και είναι μιά χαρά! Στη δουλειά, φαίνεται, στο γυμναστήριο (προσωπικό) το έχω απέναντί μου και βλέπω, στην καφετέρια (όπως σήμερα) το έχω και κάθεται και μόλις το βγάλει, τσουπ!! παίρνω τα 2.500 όπως και σήμερα!!!!! :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin: 5 χιλιάρικα ώς τώρα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.067
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom