μαντεψτε πόσες μπάλες είναι στο δέντρο

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Εγώ δεν τα πήρα τα τελευταία μου. Πήγα γυμναστήριο και έβαλα τον γαμπρό μου να πατήσει και πάτησε σωστά στη τύχη, αλλά δεν ήταν στους 55. Ε βέβαια, με σύνδεση ασύρματη, σε ίντερνετ καφέ, τι περιμένεις....Αύριο πάλι...:xmas_rolleyes::xmas_lol:
 

nancy3

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
κανένα προς το παρόν...
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κίνα
Σήμερα πήρα τα πρώτα μου 2,500!!Καλή συνέχεια σε όλους!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
και πάλι σωστός στην τύχη αλλά δεν πρόλαβα...

41
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.075
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Θα γίνει χαμός στο απογευματινό παιχνίδι... ήδη έχουν συγκεντρωθεί 700 likes σε σχέση με τα 150-200 που συγκεντρώνονται συνήθως. Πιστεύω ότι σήμερα κάποιος πρέπει απλά να απαντήσει στην τύχη και να μην κάτσει να μετρήσει τα στολίδια, λόγω μεγάλης συμμετοχής.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Θα γίνει χαμός στο απογευματινό παιχνίδι... ήδη έχουν συγκεντρωθεί 700 likes σε σχέση με τα 150-200 που συγκεντρώνονται συνήθως. Πιστεύω ότι σήμερα κάποιος πρέπει απλά να απαντήσει στην τύχη και να μην κάτσει να μετρήσει τα στολίδια, λόγω μεγάλης συμμετοχής.
μετά από 3 ώρες, άνοιξε σε άκυρο χρόνο, απάντησα στην τύχη (δε θυμάμαι τι), κι μπήκα στην κλήρωση για τικετς
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.075
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν άνοιξε σε τελείως άκυρο χρόνο... έβγαλε την οθόνη με το περιμένετε και τα διπλωμένα δωράκια κανά τέταρτο πριν το δέντρο.

Βάλε το plugin του Google Chrome που πρότεινα σε προηγούμενο ποστ και όταν αλλάζει η οθόνη του διαγωνισμού από την οθόνη με τους κερδισμένους του προηγούμενου δέντρου στην οθόνη αναμονής σε ειδοποιεί με ότι ήχο επιλέξεις. Άρα ούτε χρειάζεται να περιμένεις στην οθόνη συνέχεια ούτε χάνεις το δέντρο και τη δυνατότητα για περισσότερα μίλια. (άντε αποκαλύπτω και τα μυστικά μου:xmas_cheesygrin:)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Εγώ είχα μαζέψει 17.500 μέχρι προχθές. Απο χθές είδα ότι όλοι πατάνε στη τύχη και σήμερα με τα 700 Likes λέω δεν παίζει, θα πατήσω στη τύχη. Πάτησα 37 αλλά ήταν 39, το φώναξα στην αδερφή μου ότι πιθανότατα είναι 39 και τα πήρε εκείνη. Ε, απο δώ και πέρα στην τύχη θα πατάω, κάποια στιγμή θα μου'ρθει και η τελευταία...
 

nancy3

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
κανένα προς το παρόν...
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κίνα
Πήρα άλλα 2,500 σήμερα το απόγευμα!Μέτρησα τις μπάλες δεν πάτησα στην τύχη. Είναι κρίμα να περιμένεις τόση ώρα και να έχεις μόνο 25% πιθανότητες να κερδίσεις.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Πήρα άλλα 2,500 σήμερα το απόγευμα!Μέτρησα τις μπάλες δεν πάτησα στην τύχη. Είναι κρίμα να περιμένεις τόση ώρα και να έχεις μόνο 25% πιθανότητες να κερδίσεις.
Η αλήθεια είναι ότι τελικά θα π[ρολάβαινα κανονικότατα, αλλά που να το ήξερα. Αφού βγήκα απο το δωμάτιο, το είπα στην αδερφή μου, επέστρεψα, έκανα refresh 2 φορές και είχε ακόμη 3 κενές θέσεις... Τέλος πάντων, αύριο πάλι, με υγεία! :xmas_cheesygrin:
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Βάλε το plugin του Google Chrome που πρότεινα σε προηγούμενο ποστ και όταν αλλάζει η οθόνη του διαγωνισμού από την οθόνη με τους κερδισμένους του προηγούμενου δέντρου στην οθόνη αναμονής σε ειδοποιεί με ότι ήχο επιλέξεις. Άρα ούτε χρειάζεται να περιμένεις στην οθόνη συνέχεια ούτε χάνεις το δέντρο και τη δυνατότητα για περισσότερα μίλια. (άντε αποκαλύπτω και τα μυστικά μου:xmas_cheesygrin:)


Όπως έλεγε παλιο πετυχημενο διαφημιστικο σποτ " Στη μανα σου το πες;;":xmas_cheesygrin: Με εξαιρεση το συμπερασμα: Άρα...μίλια. Δεν καταλαβα τπτ αλλο, με αποκορυφωμα το Plugin :xmas_confused::xmas_redface:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.900
Μέλη
38.983
Νεότερο μέλος
mulder

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom