μα τι αλλο? 5η θεσσαλονικιωτικη συναντηση!!

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
κυριε τραβελερ ποτε μα ποτε δεν παει τζαμπα το kick-boxing και η υγειινη διατροφη!:clap:

λυστε μας μια απορια ,εσεις θα ρθειτε με την ρολς-ροις?να σας κρατησω θεση αν ειναι:lol:
 

Kostas-123

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κανένας! :P
Βρε παιδιά εδώ λέει:
Μέγιστο μέγεθος αρχείου κάθε φωτογραφίας 146,5 KB
Εμένα κάθε φωτογραφία είναι 4mb (σε .jpg το έχω) είναι επειδή τα τράβηξα απο 13.6MP ψηφιακή!
Τι παίζει τώρα?
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.220
Likes
5.749
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Βρε παιδιά εδώ λέει:
Μέγιστο μέγεθος αρχείου κάθε φωτογραφίας 146,5 KB
Εμένα κάθε φωτογραφία είναι 4mb (σε .jpg το έχω) είναι επειδή τα τράβηξα απο 13.6MP ψηφιακή!
Τι παίζει τώρα?
Κώστα δες εδώ που έχει απαντηθεί ήδη η απορία σου.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
κυριε τραβελερ ποτε μα ποτε δεν παει τζαμπα το kick-boxing και η υγειινη διατροφη!:clap:

λυστε μας μια απορια ,εσεις θα ρθειτε με την ρολς-ροις?να σας κρατησω θεση αν ειναι:lol:

skiourina το αυτοκίνητο του traveller είναι όχημα υπερπαραγωγή ......δέν πιάνει μια μπροστά του η ρόλς-ροις

οποιος το έχει δει καταλαβαίνει :)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
όλους έχω αγωνία να σας γνωρίσω από κοντά αλλά αυτό το τρελό αγόρι με έχει φάει η περιέργεια.. σκέφτομαι να τον υιοθετήσω κιόλας! Α3-Κ.Β.-δε πίνει δε καπνίζει ουάου!!! μιά θέση δίπλα του θέλω:bleh:
υ.γ. κάποιος κάνει την πάπια από νότια και δεν απαντά.
 

Kostas-123

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κανένας! :P
όλους έχω αγωνία να σας γνωρίσω από κοντά αλλά αυτό το τρελό αγόρι με έχει φάει η περιέργεια.. σκέφτομαι να τον υιοθετήσω κιόλας! Α3-Κ.Β.-δε πίνει δε καπνίζει ουάου!!! μιά θέση δίπλα του θέλω:bleh:
υ.γ. κάποιος κάνει την πάπια από νότια και δεν απαντά.
χαχαχαχαχα είχα και θαυμάστριες αλλά δεν περίμενα να έχω και... θαυμαστές!!!!!!:haha::haha::haha::haha:
 
Μηνύματα
10
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΕΤΝΑΜ
;)
βρε stelios-tsialikhs αυτο το πληκτολογιο που εχεις,δεν εχει το σιγμα το τελικο (ς)???
με μπερδευεις με ολα τα σ σσ σσ σ σ :shock::shock:
:clap:ssssssteliossss!!!!!!:clap:το βρηκα-το βρηκα!:clap:.........ευαγγελια,δεν τα παω και καλα με τα μηχανηματα!!!..εγω ειμαι των βουνων!!!..πωσ εμπλεξα με αυτο το μηχανημα ουτε που το καταλαβα....!:rolleyes::(
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.998
;)
:clap:ssssssteliossss!!!!!!:clap:το βρηκα-το βρηκα!:clap:.........ευαγγελια,δεν τα παω και καλα με τα μηχανηματα!!!..εγω ειμαι των βουνων!!!..πωσ εμπλεξα με αυτο το μηχανημα ουτε που το καταλαβα....!:rolleyes::(
Σόρι κιόλας αλλά είσαι σίγουρος πως το βρήκες?:haha::haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

Kostas-123

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κανένας! :P
Παίδες χίλια σόρρυ που δεν μπόρεσα να έρθω είχα έναν πρωσοπικό λόγο αλήθεια ήθελα πολύ να έρθω!!! και πάλι σόρρυ!!
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ελαμψες δια της απουσιας σου...2 η ωρα το βραδυ το διαλυσαμε ....αλλα αθηναιοι μαθαμε οτι ειχατε και τους κατασκοπους σας.....καλα....καλα....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom