Αργεντινή μπουενος αιρες και εκει γύρω..?

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Καλά να περάσετε!!!! Α! Κι όπου δείτε dulce de leche, 'χτυπήστε' ένα και για μας!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.472
Likes
7.935
Πολύ ωραίο tip όντως Rosa! Κορίτσια προλαβαίνουμε να έρθουμε και 'μεις μαζί σας???:lol:
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
στο Ιγκουασού θα ειμαι εκεινη την ημερομηνία!
καλά σουπερ θα ειναι! ευχαριστώ πολυ πολυ για το τιπ..
αντε γυρνώντας θα γραψω και την πρωτη μου ιστορία..
σας φιλώ και σας ευχαριστώ ολους!
Αν είναι μόνο μια μέρα πριν τη πανσέληνο δε μας κάνει :(
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Δύο μέρες πριν και δύο μετά την πανσέληνο, δηλαδή 5-9 Ιουλίου! Μέσα είστε!
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
k nai , eimaste edo k exume idi prenotarei gia tin avriani panselino stus kataraktes me 150 pesos!!!
elpizo o kairos na einai me to meros mas!!
rosa exo faei oti dulce de leche vlepo mrosta mu!!
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.024
Likes
1.579
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Τι έγιναν τα κορίτσια, γύρισαν άραγε ή τις απήγαγε κανένας Gaucho στις Pampas της Αργεντινής ;
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Καλησπερα ,το μονο που δεν πρεπει να χασεισ ειναι ιγκουασου ειναι οι μεγαλυτεροι καταρρακτεσ του κοσμου ,και απο απο αυτουσ του νιαγαρα,μπεσ να δεισ φωτο:p
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τι έγιναν τα κορίτσια, γύρισαν άραγε ή τις απήγαγε κανένας Gaucho στις Pampas της Αργεντινής ;
Μαλλον ξετρελαθηκαν τοσο πολυ απο τις ομορφιες που ξεχασαν την πτηση επιστροφης :lol: ή εφαγαν τοσα dulce de leche που δεν μπορουν να κουνηθουν :haha:.
Πρεπει να επιστρεφουν..αυριο-μεθαυριο θα εμφανιστουν!
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
λιγες ωρες πριν βγηκα απο το αεροδρομιο Βενιζελος και το κυμα ζεστης που μου ηρθε, αφενος μου δυσκολεψε την αναπνοη, αφετερου με εκανε να πιστευω οτι προσγειωθηκα στο Ντουμπαι και οχι στην Αθηνα..

με κοιταγαν ολοι καλα καλα γιατι εμφανισιακα εμοιαζα σαν ζομπυ - μα καλα που ζει αυτη θα ελεγαν - ντυμενη με ενα μπλουζακι ζιβαγκο, απεξω ενα πουλοβερ, μια ζακετα, ενα μπουφαν, μια εσαρπα, ενα τζιν παντελονι και απο μεσα καλσον...

προσπαθω να συνειδητοποιησω που βρισκομαι, που ημουν κ τι εκανα..
παντα γυρναει πρωτα το σωμα, και μετα το μυαλο και η ψυχη!
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
λιγες ωρες πριν βγηκα απο το αεροδρομιο Βενιζελος και το κυμα ζεστης που μου ηρθε, αφενος μου δυσκολεψε την αναπνοη, αφετερου με εκανε να πιστευω οτι προσγειωθηκα στο Ντουμπαι και οχι στην Αθηνα..

με κοιταγαν ολοι καλα καλα γιατι εμφανισιακα εμοιαζα σαν ζομπυ - μα καλα που ζει αυτη θα ελεγαν - ντυμενη με ενα μπλουζακι ζιβαγκο, απεξω ενα πουλοβερ, μια ζακετα, ενα μπουφαν, μια εσαρπα, ενα τζιν παντελονι και απο μεσα καλσον...

προσπαθω να συνειδητοποιησω που βρισκομαι, που ημουν κ τι εκανα..
παντα γυρναει πρωτα το σωμα, και μετα το μυαλο και η ψυχη!
καλως ηρθες νεραιδα. ελπιζω να περασες τελεια. καλη προσαρμογη τωρα εδω, περιμενουμε βεβαια να γραψεις τις ιστοριες:clap::cool::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom