να πάω για μια μέρα μόνος ... ?

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αμα πας Λονδινο δεν τη γλυτωνει την Αγγελικη η μανα σου...
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Τι είναι αυτά που λες;! Θα τον τρομάξεις και θα χάσει την υπέρτατη ευρωπαϊκή εμπειρία!
Κοίτα... και αντικειμενικά να το δεις το θέμα, δηλαδή εντελώς αντικειμενικά τώρα, το Λονδίνο είναι εκτός συναγωνισμού.
Ίσως μόνο η Ρώμη το συναγωνίζεται <--κι αυτό, γιατί, αν δεν το έγραφα, o Samion θα μου έκανε voodoo.
 

stefanos80

Member
Μηνύματα
80
Likes
5
δεν ξέρω εμένα το Λονδίνο δεν μου κάνει αρκετά φιλικό για ένα μοναχικό ταξιδιώτη.

ίσως επειδή στη Βαρκελώνη συνάντησα πολλούς ανθρώπους άντρες και γυναίκες που είχαν ταξιδέψει μόνοι, τη θεωρώ την πιο "εύκολη" πόλη για παρθενικό ταξίδι στο εξωτερικό.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
δεν ξέρω εμένα το Λονδίνο δεν μου κάνει αρκετά φιλικό για ένα μοναχικό ταξιδιώτη.
Σου κανει δεν σου κανει το Λονδινο ειναι ο απολυτος προορισμος και για μονο και για ζευγαρι και για παρεα και για γκρουπ και για τον κοσμο ολο.

Αν εσενα προσωπικα δεν σου αρεσει ειναι αλλο θεμα και σεβαστο...
 

stefanos80

Member
Μηνύματα
80
Likes
5
Tripakia δεν είναι έτσι, το Λονδίνο μου αρέσει πολύ, έχω ζήσει 2 χρόνια για σπουδές εκεί και πηγαίνω πολύ συχνά γιατί έχω φίλους.
απλώς η κλίμακα της πόλης, το κλίμα, και οι συνήθειες στη διασκέδαση δεν μου ταιριάζουν για ένα μοναχικό ταξιδιώτη.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.582
Likes
8.294
για να μου φύγει η κ-λα και να σπάσω επιτέλους την παρθενιά
Άμα είναι ορμονικό το θέμα, εγώ προτείνω να πας... καλύτερα όμως να μείνεις κάποιες μέρες -όχι αυθημερόν- για να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα ξαναέχεις σύντομα παρόμοια διαταραχή... :D
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
London baby!!! Δε θα βαρεθεις λεπτο! Το ματι σου θα χορτασει ωραιες παρουσιες ολων των ενθικοτητων, και θα'χεις τοσα να κανεις!Και δεν αποκλειεται να βρεις παρεα εκει. :) Και μη ψαχνεις να βρεις το τελειο ατομο για ταξιδι. Ολο και καποιος γνωστος σου θα υπαρχει για ενα ταξιδι.Και για ενα 3ημερο οσο και να μη τον πηγαινεις θα τον αντεξεις, ειδικα αν εχεις πολλα να κανεις και να δεις.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
απλώς η κλίμακα της πόλης, το κλίμα, και οι συνήθειες στη διασκέδαση δεν μου ταιριάζουν για ένα μοναχικό ταξιδιώτη.
Γιατι το λες αυτο; Τοσος κοσμος, τοσες παρεες, πολλοι Ελληνες (οχι μονο ζευγαρακια) αν ειναι λιγο κοινωνικος θα βρει παρεα για την επομενη μερα ισως, για μια νυχτερινη εξοδο κτλ.
 

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
κατα τη γνωμη μου αν θελεις να πας σε μια πολη στο εξωτερικο για ενα τριημερο και θελεις να τη δεις αν δεν εχεις πολυ πολυ καλη παρεα, τοτε καλυτερα να εισαι μονος σου για να κανεις οτι θελεις οποτε θελεις, και να μην εχεις γκρινιες και με πονανε τα ποδια και αλλα τετοια σπαστικα! εως το κανω στο βερολινο εδω και ενα μηνα, και εσυ για ενα τριημερο!!!!!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Μου ήρθε τώρα μια καταπληκτική ιδέα!
Γιατί δεν διαλέγεις ένα μέρος όπου να ζει κάποιο μέλος του φόρουμ; Έτσι, μπορείς ανά πάσα στιγμή να του φορτωθείς, να σε ξεναγήσει, να σε βγάλει έξω μπουρου μπουρου μπουρου!
Νομίζω ότι ο ZephX είναι κάτοικος Λονδίνου. Ήρθε η ώρα του, λοιπόν. Αχαχαχαχαχαχ Ελπίζω μόνο να μην διαβάσει αυτό που έγραψα :rolleyes:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.582
Likes
8.294
Μου ήρθε τώρα μια καταπληκτική ιδέα!
Γιατί δεν διαλέγεις ένα μέρος όπου να ζει κάποιο μέλος του φόρουμ; Έτσι, μπορείς ανά πάσα στιγμή να του φορτωθείς, να σε ξεναγήσει, να σε βγάλει έξω μπουρου μπουρου μπουρου!
Νομίζω ότι ο ZephX είναι κάτοικος Λονδίνου. Ήρθε η ώρα του, λοιπόν. Αχαχαχαχαχαχ Ελπίζω μόνο να μην διαβάσει αυτό που έγραψα :rolleyes:
To μέλος το ρώτησες??? :roll::D
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
To μέλος το ρώτησες??? :roll::D
Μα, εκεί ακριβώς έγκειται και η σατανική πτυχή του σχεδίου μου. Πώς με βρίσκεις; Θα σου πρότεινα, για αρχή, να αλλάξεις το nick σου σε κάτι που να μην προδίδει ότι κατοικείς στην Αθήνα, διότι... τα ξενοδοχεία έχουν γίνει πολύ ακριβά τελευταία.:shark:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.375
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom