Γενικά προτάσεις για 3ήμερο?

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Επειδή μου πέφτει πολύ βαρύ να περιμένω μεχρι τα χριστούγεννα για το επόμενο ταξίδι, αποφάσισα να κανω ενα ταξιδακι στο εξωτερικό 11-13 Σεπτέμβρη.
Ζητάω λοιπόν την βοήθειά σας..ποια ευρωπαική πόλη ενδείκνυται για 3 ημέρες (αποκλείονται οι προορισμοί που εχουν σχεση με Ιταλία,Γαλλία,Τσεχία,Αυστρία γιατί εχω ήδη πάει)Περιμένω τις προτάσεις σας!!!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ζυρίχη, Βαρσοβία, Βουδαπέστη, Μπρατισλάβα με αυτή τη σειρά. Όλες σχετικά μικρές πόλεις...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Χωρίς να έχω ιδέα τι σου αρέσει ή τι μπάτζετ έχεις: Κρακοβία, Santiago de Compostela, Στοκχόλμη, Εδιμβούργο, Μπρυζ, Νάπολη (ξέρω, έχεις πάει Ιταλία...), Σεβίλλη, Όσλο, Ταλίν, Άμστερνταμ και η λίστα δεν τελειώνει. Πες μας τι θες ή τι θες να αποφύγεις για να γίνουμε πιο συγκεκριμένοι.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Κωνσταντινούπολη ή Σόφια για κοντά,
Βουδαπέστη ή Μπρατισλάβα (με Βιέννη) στα πιο μακριά,
ε και για πιο μακρινούς προορισμούς U know.

Αλλά όπως προείπαν, πρέπει να διευκρινήσεις τί θέλεις και τί ζητάς.
 
Μηνύματα
49
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΥΤΑΝ
Επειδή μου πέφτει πολύ βαρύ να περιμένω μεχρι τα χριστούγεννα για το επόμενο ταξίδι, αποφάσισα να κανω ενα ταξιδακι στο εξωτερικό 11-13 Σεπτέμβρη.
Ζητάω λοιπόν την βοήθειά σας..ποια ευρωπαική πόλη ενδείκνυται για 3 ημέρες (αποκλείονται οι προορισμοί που εχουν σχεση με Ιταλία,Γαλλία,Τσεχία,Αυστρία γιατί εχω ήδη πάει)Περιμένω τις προτάσεις σας!!!

Vasso το ίδιο πρόβλημα έχουμε. εγω λεω να πάω Μιλάνο - Τορίνο.....:roll:
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
ρε βάσω δεν επιλέγεις το πακέτο της μάλεβ για βουδαπέστη με 229 ευρώ (συμπεριλαμβανομένων 2 διανυκτερεύσεων σε 5άστερο ξενοδοχείο) που θα σου βγει τζάμπα και θα δεις και μάι πόλη κούκλα. Ότι πρέπει για τριήμερο.
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Αυτή ήταν η πρώτη μου σκέψη.Αλλά κοίταξα λίγο τις πτησεις και ειδα οτι στην επιστροφή εχει μόνο μεσημεράκι νωρίς και ετσι χανω όλη την 3η μέρα.
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Παιδιά απορριπτω την Βαρσοβία και την Κρακοβία λόγω πτήσεων.Δεν υπαρχουν απευθείας πτήσεις οποτε θα ειναι μεγάλο χασιμο χρόνου.Ψαχνω για πτησεις προς Βρυξέλες ( μου αρεσε και η ιδέα της Μπρυζ).Εξαρταται απο το κοστος..
Για Στοκχόλμη πως το βλέπετε ? Αξίζει για τοσο λίγο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom