Γενικά προτάσεις για 3ήμερο?

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Αυτή ήταν η πρώτη μου σκέψη.Αλλά κοίταξα λίγο τις πτησεις και ειδα οτι στην επιστροφή εχει μόνο μεσημεράκι νωρίς και ετσι χανω όλη την 3η μέρα.
από βουδαπέστη για θεσ/νίκη έχει πτήση και το βράδυ στις 23:00. την ίδια ώρα έχει και για αθήνα. τουλάχιστον στις 12-8-2009 που γυρνούσα από βουδαπέστη είδα ότι υπήρχαν βράδυ και οι 2 πτήσεις.
 

anikoum

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κυανή Ακτή
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος
Παιδιά απορριπτω την Βαρσοβία και την Κρακοβία λόγω πτήσεων.Δεν υπαρχουν απευθείας πτήσεις οποτε θα ειναι μεγάλο χασιμο χρόνου.Ψαχνω για πτησεις προς Βρυξέλες ( μου αρεσε και η ιδέα της Μπρυζ).Εξαρταται απο το κοστος..
Για Στοκχόλμη πως το βλέπετε ? Αξίζει για τοσο λίγο?
Στοκχόλμη είναι υπέροχη! Ίσως να είναι όμως λίγο. Εγώ θα πήγαινα βέβαια εαν βόλευαν και οι πτήσεις
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ νομίζω πως για 3 μέρες αξίζει να πας στο Μιλάνο, δεν έχει πολλά αξιοθέατα και θα σου επιτρέψει να ξεφύγεις. Έχεις ακόμη και την δυνατότητα για κάποια ημερήσια εκδρομή...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.372
Likes
9.300
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ νομίζω πως για 3 μέρες αξίζει να πας στο Μιλάνο, δεν έχει πολλά αξιοθέατα και θα σου επιτρέψει να ξεφύγεις. Έχεις ακόμη και την δυνατότητα για κάποια ημερήσια εκδρομή...
βρε ...ιερόσυλε πρωτη επιλογή για Ιταλία Μιλάνο δίνεις? θα πέσει ο ρωμαικός sole να σε κάψει...
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Cakene απο το Μιλάνο επέστρεψα 23/8(Πήγα Σιένα,San Gimigniano,Βερόνα,Βολτέρα,Φλωρεντία,Βενετία,Μιλάνο,μια βόλτα στη λίμνη Como)οπότε δε λεει να ξαναπάω προς το παρόν.Οτι θα ξαναπάω είναι σίγουροοοοοο ..Ακους Samion??
Σταύρο στο site της MALEV δεν βρήκα διαθέσιμες θέσεις σε αυτή την ώρα .Τους έκανα ήδη ερώτηση σχετικά με πτήσεις και το ξενοδοχείο και περιμένω απάντηση τους ..Μέσα σε 24 ώρες θα μου απαντήσουν.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.372
Likes
9.300
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οτι θα ξαναπάω είναι σίγουροοοοοο ..Ακους Samion??
τώρα συνεννοούμαστε...ΟΛΟΙ οι δρόμοι οδηγούν στη Ρώμη.και όποιος δεν έχει πάει και έχει πάει σε άλλα μέρη της γείτονος έχει διαπράξει ιεροσυλία που πρέπει να διορθωθεί το συντομότερο.
μπορείς να δοκιμάσεις την προσφορά της αιγαίου για Βρυξέλλες, Κύπρο. ή να περιμένεις την επόμενη της ΑΖ..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
τώρα συνεννοούμαστε...ΟΛΟΙ οι δρόμοι οδηγούν στη Ρώμη.και όποιος δεν έχει πάει και έχει πάει σε άλλα μέρη της γείτονος έχει διαπράξει ιεροσυλία που πρέπει να διορθωθεί το συντομότερο.
μπορείς να δοκιμάσεις την προσφορά της αιγαίου για Βρυξέλλες, Κύπρο. ή να περιμένεις την επόμενη της ΑΖ..
Αν υπαρχει inside information για προσφορα της ΑΖ παρακαλω να ποσταρηστει αμεσα.
Ειδα την φωτο του νεου αποκτηματος και λεω να το δοκιμασω!!
 

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
τώρα συνεννοούμαστε...ΟΛΟΙ οι δρόμοι οδηγούν στη Ρώμη.και όποιος δεν έχει πάει και έχει πάει σε άλλα μέρη της γείτονος έχει διαπράξει ιεροσυλία που πρέπει να διορθωθεί το συντομότερο.
μπορείς να δοκιμάσεις την προσφορά της αιγαίου για Βρυξέλλες, Κύπρο. ή να περιμένεις την επόμενη της ΑΖ..
Ρώμη?...Αρχαία Αγορά...Ισπανικά σκαλοπάτια...Trastevere....Taverna Trilusa.....Τι ωραία τηγάνια ήταν αυτά?...!!!:rolleyes:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
βρε ...ιερόσυλε πρωτη επιλογή για Ιταλία Μιλάνο δίνεις? θα πέσει ο ρωμαικός sole να σε κάψει...
Εμένα προσωπικά...η μεγάλη μου λατρεία είναι η Ρώμη, αλλά αν πάει κανείς για πρώτη φορά και για ένα 3ήμερο που σημαίνει καθαρό διάστημα 2,5 μέρες και αν, τι θα προλάβει να πρωτοδεί και να επιστρέψει χωρίς να έχει προλάβει να δει την πόλη;

Ναι παιδιά...όποιος έχει πληροφορίες για καμιά προσφορά της ΑΖ να μας το πει άμεσα... :clap:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.372
Likes
9.300
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αν υπαρχει inside information για προσφορα της ΑΖ παρακαλω να ποσταρηστει αμεσα.
Ειδα την φωτο του νεου αποκτηματος και λεω να το δοκιμασω!!
οι ινφο μου λένε ότι προγραμματίζεται για Ρώμη-Αθήνα..αν και πάμε με τα άψογα 321-320 θέλουμε το νεό 380 της ΑΖ στη γραμμή. και τότε θα δούμε..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.066
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom