Δανία Ηνωμένο Βασίλειο σκεψεις για χριστουγεννα...Κοπεγχάγη ή Λονδίνο;

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
1-4-3-2 με σειρα προτεραιοτητας.
Τα 4-3 ειναι διπλα διπλα
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
τι σε νοιάζει; 1 Bloomsbury, 2 Pentonville και 1 Borough... πουθενά Earls Court, κοιμήσου ήσυχη.
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Δινω περιπου μεχρι 100 τη βραδια για δικλινο.μενδιαφερει οπωσδηποτε ναμαι σε κεντρικο σημειο.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δινω περιπου μεχρι 100 τη βραδια για δικλινο.μενδιαφερει οπωσδηποτε ναμαι σε κεντρικο σημειο.
Ημερομηνίες ; Για να είσαι πιο άνετος δώσε κανα 20αρικακι παραπάνω
 

Jobous

Member
Μηνύματα
84
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη !!
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip Κεντρική Ευρώπη
Εγώ θα κοίταγα και τα Ibis . π.χ. το ibis London Blackfriars το οποίο βγαίνει στα 480 για 4 μέρες (από το www.ibis.com). Έχει και καλές κριτικές.
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
ημερομηνιες απο 12-16 /12
ειναι καλα 4 μερες γεματες και μια μιση;

για πειτε. μεχρι 100 αντε 120 μαξιμουμ η βραδια αλλα να αξιζει και το ξενοδοχειο και η τοποθεσια του αν ειναι να τα σκασουμε.
πειτε πειτε πρεπει να κλεισω αμεσα!!!
αν εχετε καποια προταση καλυτερη απτα παραπανω λινκς που εβαλα πειτε τη!!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μπές στην ιστοσελίδα www.accorhotels όπου θα δείς Ibis και Μercure(δοκιμασμένες αλυσίδες..)μερικά τα δίνει με 40%έκπτωση πχ το Mercure London bridge! γύρω στα 110 νομίζω το έχει,όπως και το Κensington και το Padington,επίσης πολυ καλή τιμή και θέση το Ibis blackfriars που προαναφέρθηκε.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μπές στην ιστοσελίδα www.accorhotels όπου θα δείς Ibis και Μercure(δοκιμασμένες αλυσίδες..)μερικά τα δίνει με 40%έκπτωση πχ το Mercure London bridge! γύρω στα 110 νομίζω το έχει,όπως και το Κensington και το Padington,επίσης πολυ καλή τιμή και θέση το Ibis blackfriars που προαναφέρθηκε.
Μπράβο romantic ! Εδω συμφωνούμε ! Το Mercure στο Bloomsbury αν έχει και αυτο έκπτωση είναι σούπερ ( έχω μείνει και το συνιστώ )
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.358
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom