ταξιδι ονειρο

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
γαμο στην πολυνησια δεν θα κανω..πολυ ομως θα μου αρεσε να χω ενα φωτογραφο να μας βγαλει μερικες ωραιες φωτο και να μην βγαζουμε μονο ο ενας τον αλλον
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
γαμο στην πολυνησια δεν θα κανω..πολυ ομως θα μου αρεσε να χω ενα φωτογραφο να μας βγαλει μερικες ωραιες φωτο και να μην βγαζουμε μονο ο ενας τον αλλον
υπάρχει και το self timer!!!:p
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ε,καλα το ιδιο ειναι?
οχι! δεν χρειάζεσαι κάν φωτογράφο .την στήνεις κάπου,την βάζεις στο self timer,και τραβάς τον εαυτό σου ή όσους θέλεις,με το φόντο που επιλέγεις ..αρκεί η μηχανή σου να έχει αυτή την λειτουργία..;)
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
ουν αναλογα με το που θα γινει το μυστηριο και τι θα περιλαμβανει. Γενικα ειναι γυρω στο 1000 ευρω και πολυ παραπανω αν θελεις πιο πολυτελεια.
Παραδειγμα το Sofitel marara διοργανωνει τελετη με 750 ευρω με ντοπιους χορευτες , μουσικους , διακοσμηση της καλυβας που μενεις και ρομαντικο δειπνο.
Αλλες πιο ακριβες τελετες περιλαμβανουν μασαζ και περιποιηση πριν απο το γαμο , κρεβατι απο λουλουδια στο μπανγκαλοου , τουρτα και σαμπανια και βολτα με κανο στο ηλιοβασιλεμα. Αν θελεις και φωτο και βιντεο η τιμη ανεβαινει.Γενικα οι τελετες πωλουνται ως πακετα και οι τιμες ποικιλουν ακομα και απο το νησι που θα επιλεξεις να γινει.
Η νύφη είναι στο πακέτο ή χρεωνεται εξτρά;
Φευγοντας την αφήνεις στην καλύβα;
Αυτά τα κόλπα των πρακτορειων τα ξέρουμε...
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Η νύφη είναι στο πακέτο ή χρεωνεται εξτρά;
Φευγοντας την αφήνεις στην καλύβα;
Αυτά τα κόλπα των πρακτορειων τα ξέρουμε...
:haha::haha::haha::haha::haha:

χωρίς άλλο σχόλιο...υποκλίνομαι :lol:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Την εχω πατήσει και φυλάγομαι, αλλά τι το θες.
Την προηγούμενη φορά παντρεύτηκα και με κρατήσαν στην καλύβα ( απο κει μεσα ποστάρω, κρυφά εννοείται...):rolleyes:
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
ρωτησα ποσο στοιχιζει ενας γαμος ελλαδα και μου παν κατι εξωφρενικα ποσα οποτε και 1000 ευρω να σου ζητησουν στη γαλ πολυνησια μου φαινεται μεγαλη ευκαιρια.ακους εκει 3000 και 5000 ε και να παντευεσαι στην ενορια της γειτονιας σου απαραδεκτο.
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
οχι! δεν χρειάζεσαι κάν φωτογράφο .την στήνεις κάπου,την βάζεις στο self timer,και τραβάς τον εαυτό σου ή όσους θέλεις,με το φόντο που επιλέγεις ..αρκεί η μηχανή σου να έχει αυτή την λειτουργία..;)
που δηλαδη πανω στο φοινηκα?στην αμμο?στην επιφανεια του νερου?και μετα τρεχεις για να προλαβεις να εισαι κι εσυ μεσα και σε προλαβαινει τρεχοντας και πλατη
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
που δηλαδη πανω στο φοινηκα?στην αμμο?στην επιφανεια του νερου?και μετα τρεχεις για να προλαβεις να εισαι κι εσυ μεσα και σε προλαβαινει τρεχοντας και πλατη
Έχεις δίκιο, ένας φωτογράφος είναι απαραίτητος. Γι' αυτό πάρε μαζί σου τη Ζωή, :haha: θα σου στοιχίσει κάτι παραπάνω αλλά για να στο ξεπληρώσει θα σε τρελλάνει στις φωτογραφίες :bleh:.
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
τι εγινε εχουμε καμια εξελιξη?αποφασισατε σε ποια νησια της γαλ.πολυνησιας θα πατε?
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
ειμαι στο ψαξιμο,συνεχεια αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα κατι συγκεκριμενο.εχω τοσσα πολα να οργανωσω και κοιταζω λιγο απο το καθε ενα για να συντονιστουν ολα σωστα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom