φοβος για τα αεροπλανα

D

Delmem38110

Guest
^ειχες πετάξει με το max 8 ομως ή με το απλό 737;

Κανείς αλλος να χει πετάξει με το max 8; θα το εμπιστευοσασταν για την πτήση σας πλεον;

Εχω σκαλώσει άσχημα και δυστυχως δεν υπαρχει αλλη λύση..
Και μαξ 8 και μαξ 9. Αν εξαιρέσεις τον θόρυβο είναι μια χαρά. Κάνεις και ένα σταυρό πριν μπεις και φτύνεις δεξιά και αριστερά. 🤣🤣🤣
Πετούσαμε πάνω από Μεξικό όταν το είπα στο Έτερον ήμισυ και άλλαξε 15κ χρώματα. Αλλά όταν προσγειωθήκαμε ήταν μια από τις καλύτερες πτήσεις που είχαμε κάνει. Κυριολεκτικά. Μην μασάς απλά ταξίδεψε.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
7.807
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
... και στον κόρφο φτύσιμο, και στον κόρφο.....
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
^ειχες πετάξει με το max 8 ομως ή με το απλό 737;

Κανείς αλλος να χει πετάξει με το max 8; θα το εμπιστευοσασταν για την πτήση σας πλεον;

Εχω σκαλώσει άσχημα και δυστυχως δεν υπαρχει αλλη λύση..
95 φορές με απλό 737, που δε μας αφορούν εδώ, και μία με το 737-max8 που συζητάμε εδώ.
 
D

Delmem38110

Guest
....πφφφ...

Το 737-800 ειναι το ιδιο με το 737 max8 και απλά το μετονομασαν;
το ένα είναι το παλιό κυκλοφορούν χιλιάδες εκεί έξω.
το 8 μαξ είναι σαν το παλιό με βελτιώσεις.
κάνανε ότι έκανε και η αιρμπας με το 320 και το 320 νέο.
αν ψάξεις στο ιντερνετ είναι εύκολο να δεις που την πάτησε η μποιγκ.
αλλά μετά τη σχεδόν διετή γείωση όλα λειτουργούν μια χαρά.
τα βρίσκω πιο άνετα από τα αιρμπασ. έχουν απλά λίγο θόρυβο παραπάνω.
 
Last edited by a moderator:

wander_er

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
Σε λιγες μερες πετάω με 737 max8 κ το αγχος μου ειναι πολυ μεγαλο 😥 δε βοηθαει κ οτι μπαινω και διαβαζω συνεχεια διαφορα ...
 

Mary 45

New Member
Μηνύματα
4
Likes
6
Σε λιγες μερες πετάω με 737 max8 κ το αγχος μου ειναι πολυ μεγαλο 😥 δε βοηθαει κ οτι μπαινω και διαβαζω συνεχεια διαφορα ...
Σε λιγες μερες πετάω με 737 max8 κ το αγχος μου ειναι πολυ μεγαλο 😥 δε βοηθαει κ οτι μπαινω και διαβαζω συνεχεια διαφορα ...
Από που προς που ;;; Ποιο είναι το ταξίδι ;;
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.419
Likes
5.230
Σε λιγες μερες πετάω με 737 max8 κ το αγχος μου ειναι πολυ μεγαλο 😥 δε βοηθαει κ οτι μπαινω και διαβαζω συνεχεια διαφορα ...
Άραγε υπάρχει το αρνταν ακόμα.
Φίλος που ταξίδεψε μαζί μας προς Νέα Υόρκη πήρε χαλαρωτικά τα οποία τον έπιασαν μόλις φτάσουμε.
Τον σέρναμε μέχρι το ξενοδοχείο, ευτυχώς πέρασε τον έλεγχο.
 

Mary 45

New Member
Μηνύματα
4
Likes
6
Αν μπεις στον χάρτη των πτήσεων τα περισσότερα αεροπλανα πάνω από το Μεξικό είναι max 8 , κάνουν κάθε μέρα πτήσεις , άκουσες κάτι να γίνει τελευταία; τα έχουν βελτιώσει , δεν ρισκάρουν οι εταιρείες Εμένα με βοηθάει αυτό να βλέπω τις πτήσεις και τις πληροφορίες , δοκίμασε το , σου στέλνω λίγα απο αυτα
 

Attachments

Last edited:

wander_er

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
^αυτα ομως ειναι μονο της αερομεξικο, μονο αυτη εκτελει πτησεις με αυτα :( οι αλλες 2 μεξικανικες αερογραμμες εχουν airbus. Κι εγω με αυτην εκλεισα, και δυστυχως οταν τα κλεισαμε δεν το εδειχνε στa details, το ειδα μετα.
Πφ, πραγματικα με εχει πιασει αγχος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.705
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom