Γενικά ψάχνω προορισμό!!!

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
για ιουλιο το νουμερο 1!!!1
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Την επιλογή 3, δαγκωτό! :)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Βασικά κλείνω ανάλογα και με τις προσφορές των εισιτηρίων.. Δεν έχω πληρώσει πάνω απο 100 ευρώ αεροπορικά..
Για την εποχή που ζητάς και τους προορισμούς που ψάχνεις θα πληρώσεις αρκετά παραπάνω από 100 ευρώ (ειδικά για το Σεπτέμβρη).
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Μιας και μονος σου το ανεφερες μεχρι τοτε θα σου το καθορισουν οι τιμες των εισητηριων.
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Να πάρεις το 3 αν θες φθηνά αεροπορικά και για τους μήνες που ενδιαφέρεσαι θα είναι μια χαρά!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
αφου μιλας για τοσους μηνες μετα μπορεις να βρεις και για τους 3 προορισμους φθηνα εισιτηρια .. αρκει να εισαι συντονισμενος εδω και να ενημερωνεσαι ;) ;)
 

Pantelicio

Member
Μηνύματα
24
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ιταλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Προτείνω το 2 για Σεπτέμβρη. Το έκανα κι εγώ το φετινό Σεπτέμβρη και ήταν εξαιρετικά. Δεν θα γίνεται ο χαμός του καλοκαιριού από κόσμο και αν κλείσεις νωρίς θα βρείς φθηνά εισιτήρια για Λονδίνο αλλά και Λονδίνο-Αμστερνταμ συν ότι συνδυάζεις δύο από τις ομορφότερες ευρωπαϊκές πόλεις. Εγώ τα έκλεισα μόλις 20 μέρες πριν φύγω και βρήκα ATH-LND 110? με aegean, LND-AMS 50? british και AMS-ATH 87? ολυμπιακή, όλα με απευθείας πτήσεις. Αν τα κλείσεις νωρίτερα θα πετύχεις και καλύτερες τιμές (ειδικά για Λονδίνο). Έχε υπόψη ότι Παρασκευή κ Σάββατο τα ξενοδοχεία στο Άμστερνταμ χρεώνουν περισσότερο. Για Λονδίνο δεν ξέρω γιατί φιλοξενήθηκα, αλλά αν κλείσεις νωρίς θα πετύχεις καλύτερες τιμές. Και η πρώτη επιλογή φαίνεται καλή (αφού συμπεριλαμβάνει Αμστερνταμ :)) κ το Μπρυζ είναι πανέμορφο. Μπορείς να βρείς φθηνά για Βρυξέλλες και απο κει θα κινηθείς με το τρένο στους υπόλοιπους προορισμούς. Για το 3 νομίζω καλύτερη εποχή είναι η άνοιξη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom