Γενικά ψάχνω προορισμό!!!

soula5905

Member
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
πω!πω! εγώ μάλλον ζούσα σε άλλο κόσμο! έριξα μια ματιά στο easyjet και έπαθα πλάκα με τις τιμές που μου δίνει. να σαι καλα latina που μου άνοιξες τα μάτια.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις προτάσεις. τελικά αποφασίσαμε να πάμε Παρίσι! για Πράγα - Βιέννη δεν μας βολεύει διότι τα τουριστικα γραφεια μας λένε πως δεν υπάρχει πακέτο για εκεί παρά μόνο ομαδικά τα οποία θα βγούν αργότερα. Αλλίως θα μας βγεί πολύ ακριβά.
ώπ! τι εννοείς leftris? "πανε και έλα να αλλάξεις γνώμη για το Παρίσι"? με ανησυχείς!!
το μηνυμά μου αναφερόταν στο προηγούμενο (στελλα) που προτείνει πράγα αλλά ετοιμάζεται για παρίσι:D
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
πω!πω! εγώ μάλλον ζούσα σε άλλο κόσμο! έριξα μια ματιά στο easyjet και έπαθα πλάκα με τις τιμές που μου δίνει. να σαι καλα latina που μου άνοιξες τα μάτια.
βρε vasoula 9905 ότι δε ξέρεις ρώτα, εμείς θα σου κλείσουμε αεροπορικά-ξεν/χείο μέχρι που θα ρθούμε να σας πάρουμε από το αεροδρόμιο με το travelstories mini van:p
 

soula5905

Member
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
μμμ... δεν ειναι κακή ιδέα! μόνο να χει clima το vanaki!! :)
 

soula5905

Member
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
όταν πρίν μερικές μέρες κοίταξα εγώ μου έβγαλε πολλά περισσότερα.τέλος πάντων. σ'ευχαριστώ που ασχολήθηκες με το θέμα μου.
 

greekbastard

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισία - Ταυλάνδη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία - Σιβηρία
Ή μάλλον, μπορείς να συνδυάσεις Τσεχιά με Αυστρία.
 

greekbastard

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισία - Ταυλάνδη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία - Σιβηρία
Με καραβάκι που διασχίζει το ποτάμι!
 

greekbastard

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισία - Ταυλάνδη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία - Σιβηρία
Αλλά τώρα είναι καλοκαίρι, οπότε καλύτερα να πας Βαρκελώνη!
 

soula5905

Member
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
τελικά αποφασίσαμε πως θα πάμε Πράγα - Βιέννη και ομολογώ πως μου άρεσε η ιδέα σου greek να πάμε απο το ένα μέρος στο άλλο με καραβάκι! μήπως όμως ξέρεις πόσες ωρες διαδρομή είναι? γιατί στο χάρτη που το κοίταξα μακριά μου φαίνεται
 

fanistotis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας.
Είναι το πρώτο μου post και πραγματικά θα ήθελα κάποιες προτάσεις.Το Φεβρουάριο (κατά τις 15/2) θέλουμε να πάμε ένα ταξίδι στην Ευρώπη για 5-6 μέρες και να μην ξεπαραδιαστούμε.Επίσης θέλουμε να πάμε κάπου που να έχει κάποια αξιοθέατα να δούμε καθώς είναι η πρώτη φορά που η κοπέλα μου θα βγει εκτός Ελλάδας.Εγώ έχω πάει σε πολλές Ευρωπαϊκές χώρες αλλά με την οικογένειά μου και σε ηλικία παιδική.Εγώ είμαι 27 και η κοπέλα μου 23.

Ακούω προτάσεις.Ευχαριστώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.361
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
Vis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom