Γενικά ψάχνω προορισμό!!!

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Εγώ θα σου πρότεινα Σκωτία. Παντρεύομαι και εγώ 6 Ιουνίου και αποφασίσαμε να κάνουμε το γύρο της Σκωτίας με αυτοκίνητο. Απ' ότι έχω διαβάσει και μέσα στο forum, είναι φανταστικά
ποσοι παντρευεστε πια σε αυτο το φορουμ???
ελπιζω να μην ειναι κολλητικο!!!!:bleh::bleh::bleh:
η ωρα η καλη helen!!εχω ακουσει τα καλυτερα για σκωτια!!να περασεις τελεια και περιμενουμε αναλυτικα εντυπωσεις!!
 

turms

Member
Μηνύματα
2.071
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Τοσκανη ασυζητητι....το κρασι κ η γκραπα θα συμπληρωσουν τελεια...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Τοσκανη ασυζητητι....το κρασι κ η γκραπα θα συμπληρωσουν τελεια...
ξέχασες και τα τυριά: προβολόνε dolce/piccante, παρμεζάνα, γκοργκονζόλα, σκαρμότσα, γκράνα παντάνο =τέλεια συνοδευτικά
 

STELLA CHANIA

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΒΕΛΓΙΟ-ΛΟΥΞΕΜΒΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
βασουλα, οταν τελικα αποφασισεις ποιος θα ναι ο προορισμος πες μας!!!
χαιρομαι παντως που σου αρεσε η προταση μου για πραγα-βιεννη!! και να ξερεις οτι ειναι ευκολο να τα συνδυασεις :cool:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
βασουλα, οταν τελικα αποφασισεις ποιος θα ναι ο προορισμος πες μας!!!
χαιρομαι παντως που σου αρεσε η προταση μου για πραγα-βιεννη!! και να ξερεις οτι ειναι ευκολο να τα συνδυασεις :cool:
καλά απότι βλέπω ετοιμάζεσαι για Παρίσι πάνε κι έλα να αλλάξεις γνώμη:haha:
 

soula5905

Member
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις προτάσεις. τελικά αποφασίσαμε να πάμε Παρίσι! για Πράγα - Βιέννη δεν μας βολεύει διότι τα τουριστικα γραφεια μας λένε πως δεν υπάρχει πακέτο για εκεί παρά μόνο ομαδικά τα οποία θα βγούν αργότερα. Αλλίως θα μας βγεί πολύ ακριβά.
ώπ! τι εννοείς leftris? "πανε και έλα να αλλάξεις γνώμη για το Παρίσι"? με ανησυχείς!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις προτάσεις. τελικά αποφασίσαμε να πάμε Παρίσι! για Πράγα - Βιέννη δεν μας βολεύει διότι τα τουριστικα γραφεια μας λένε πως δεν υπάρχει πακέτο για εκεί παρά μόνο ομαδικά τα οποία θα βγούν αργότερα. Αλλίως θα μας βγεί πολύ ακριβά.
ώπ! τι εννοείς leftris? "πανε και έλα να αλλάξεις γνώμη για το Παρίσι"? με ανησυχείς!!
να μην ανησυχεις καθολου..με την καλη εννοια το λεει..ειναι μεγαλος φαν του παρισιου, οπως ειμαστε και οι περισσοτεροι εδω μεσα!!
 

soula5905

Member
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
επειδή δεν εξήγησα ακριβώς στο προηγούμενο μήνυμα ενοώ οτι για Πράγα - Βιέννη δεν βολεύει γιατί σκεφτόμασταν να μείνουμε μισές μέρες στο ένα μέρος και μισές στο άλλο. Σαν εκδρομή όμως όπως είπες και συ Στέλλα βολεύει (να μείνουμε πράγα και να πάμε εκδρομή βιέννη). Πάντως έχουμε κατευθυνθεί πρός το Παρίσι ή την Πράγα. Αφού πάρουμε τιμές και για τα δύο μέρη θα αποφασίσουμε ανάλογα με το budget. Ενοείτε πως θα ενημερώσω!! τζάμπα σας έβαλα να σκέφτεστε εσείς πού να πάω εγώ?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.493
Likes
8.004
σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις προτάσεις. τελικά αποφασίσαμε να πάμε Παρίσι! για Πράγα - Βιέννη δεν μας βολεύει διότι τα τουριστικα γραφεια μας λένε πως δεν υπάρχει πακέτο για εκεί παρά μόνο ομαδικά τα οποία θα βγούν αργότερα. Αλλίως θα μας βγεί πολύ ακριβά.
Είσαι σίγουρη πώς κλείνοντας μόνη σου εισητήρια και ξενοδοχεία θα σου βγεί πιο ακριβά από πρακτορείο? Οι περισσότεροι από εδώ κλείνουμε μόνοι μας και έρχεται φθηνότερα από τα πρακτορεία......Το έψαξες καλά? Όχι ότι δεν είναι super επιλογή το Παρίσι......
 

soula5905

Member
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
'οχι δεν το έχω ψάξει να σου πω την αλήθεια καλά. νόμιζα πως τα τουριστικά γραφεία έχουν καλύτερα πακέτα γιατί με έναν πρόχειρο έλεγχο που έκανα στην αναζήτηση αεροπορικών ΄(της aegean) μόνο μου βγάζει τιμές που τα γραφεία μου δίνουν με ξενοδοχείο. ίσως όμως να μην επέμενα και αρκετά στην αναζήτηση μου ή και να μην έψαξα σε σωστές σέλίδες στο ιντερνετ.θα το κοιτάξω μια και μου το λες γιατι δεν ειχα ιδεα οτι μπορω να βρω καλυτερες τιμές μόνη μου. θα ψάξω και στη μηχανη αναζήτησης για αεροπορικά και ξενοδοχειο του travelstories, μόλις σήμερα το πρόσεξα!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
'οχι δεν το έχω ψάξει να σου πω την αλήθεια καλά. νόμιζα πως τα τουριστικά γραφεία έχουν καλύτερα πακέτα γιατί με έναν πρόχειρο έλεγχο που έκανα στην αναζήτηση αεροπορικών ΄(της aegean) μόνο μου βγάζει τιμές που τα γραφεία μου δίνουν με ξενοδοχείο. ίσως όμως να μην επέμενα και αρκετά στην αναζήτηση μου ή και να μην έψαξα σε σωστές σέλίδες στο ιντερνετ.θα το κοιτάξω μια και μου το λες γιατι δεν ειχα ιδεα οτι μπορω να βρω καλυτερες τιμές μόνη μου. θα ψάξω και στη μηχανη αναζήτησης για αεροπορικά και ξενοδοχειο του travelstories, μόλις σήμερα το πρόσεξα!
ψαξε με easyjet και δες μηπως κλεισεις και ξενοδοχειο μαζι με αεροπορικα απο το σαιτ της!νομιζω πως συμφερει!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.626
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom