Ηνωμένο Βασίλειο ψωνια λονδινο

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Διαφωνώ, διαφωνώ και ξαναδιαφωνώ!
ότι ρούχο έχω πάρει από εκεί, είτε για δώρο είτε για εμένα δεν έχει πάθει τίποτα απολύτως.
Τι φούτερ, τι τζιν, εσώρουχα, μπουφάν, τσάντες, παπούτσια μέχρι και κουβερτάκι έχω πάρει!
Εντάξει δεν είναι και η καλύτερη ποιότητα, στυλ zara/pull and bear, αλλά ας μην είμαστε υπερβολικοί ούτε για μέχρι 15/17 είναι και στην τελική ποιος βάζει όριο τι θα φορέσεις και μέχρι ποια ηλικία.
Για όλες τις ηλικίες έχει πράγματα, έχει και για το σπίτι και ο καθένας κρίνει και αγοράζει. Κάναμε και θέμα τα primark στο travelstories!!!
Δεν περίμενα κάτι καλύτερο από σένα που φοράς το ίδιο βρακί 3 μέρες :p :p :kissing2:
 

martek

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Λοιπον θα παω primark και θα σας πω αν πηρα κατι....παντως εγω θα το

ξαναπω..... Σας ευχαριστωωωωωωωω.......για ολες τις πληροφοριες.

Hummingbird paefstra jimp....:)
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
851
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Τελικά, εκτός από τα primark που αξίζει αλλού να ψωνίσεις στις εκπτώσεις, στα Harrods π.χ.?
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Έχετε να προτείνετε κάποιο κατάστημα στο Λονδίνο για αντρικό ντύσιμο (παλτό) που να είναι καλό και να μη κοστίζει ένα μηνιάτικο;;
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Έχετε να προτείνετε κάποιο κατάστημα στο Λονδίνο για αντρικό ντύσιμο (παλτό) που να είναι καλό και να μη κοστίζει ένα μηνιάτικο;;
Τσεκαρε λιγο το Burtons που εχει καλυτερη ποιοτητα απο τα Primark που ειναι αρκετα φθηνα.https://m.eu.burton-menswear.com/st...3509&longitude=-0.12775829999998223&region=eu
Επισης δες και στα TKmaxx
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Έχετε να προτείνετε κάποιο κατάστημα στο Λονδίνο για αντρικό ντύσιμο (παλτό) που να είναι καλό και να μη κοστίζει ένα μηνιάτικο;;
Topshop πηραμε ωραιοτατο παλτο στις 49λιρες οταν εδω τα βρισκαμε 100ε+..τα tkmaxx μια φορα μπηκαμε δε βρηκαμε τιποτα ενδιαφερον και ηταν και πιο ακριβα..μετα πας σε primark αγαπημενα και φθηνα αλλα ποιοτητα h&m στυλ
 

gregory79

Member
Μηνύματα
129
Likes
57
Έχετε να προτείνετε κάποιο κατάστημα στο Λονδίνο για αντρικό ντύσιμο (παλτό) που να είναι καλό και να μη κοστίζει ένα μηνιάτικο;;
Στο Topshop, έχει πολύ πιο νεανικά ρούχα. Primark k H&M δεν θα σου τα πρότεινα. Μπορείς να δεις Mark & Spencer, TKMaxx, Debenhams, JohnLewis, Moss Bros.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Βρήκα στα tk maxx. Ευχαριστώ.
Burton πήγα αλλά δεν βρήκα κάτι.
Primark & topshop δε είχε αυτό που ήθελα.
Debenhams, JohnLewis, Moss Bros.
Θα ήθελα να πάω αλλά είδα το μήνυμα αργά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.780
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom