Ισπανία 10 ημερο ταξίδι στη β. Ισπανία

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
anny said:
Σπύρο νομίζω ότι ετοιμάζεις πολύ καιρό το ταξίδι, αλλά δε διαβάζεις καθόλου τις πληροφορίες που υπάρχουν μέσα στο forum.
Προλαβαίνεις να ξεκινήσεις τη μελέτη, ακόμα και τώρα. :D

Anny αφού εμείς εχουμε μελετήσει ας πάμε εμείς στη θέση του!!!!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
4 μερες θα ειμαι απο φαγητο τι λεει >>??? η παλι μακ ντονλατ θα τρωω
Ρε συ, οτι και να φας, όπου και να πας το ίδιο θα είναι, δεν θα καταλάβεις την διαφορά, μην αγχώνεσαι... τράβα στην Grand Via, πήγαινε μια βόλτα στην Piazza Mayor, μπουζούριασε και κανένα Big Mac και πάπαλα... που αλλού να τρέχεις... όλα θα πάνε καλά μην τρελαίνεσαι...
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Traveller said:
Ρε συ, οτι και να φας, όπου και να πας το ίδιο θα είναι, δεν θα καταλάβεις την διαφορά, μην αγχώνεσαι... τράβα στην Grand Via, πήγαινε μια βόλτα στην Piazza Mayor, μπουζούριασε και κανένα Big Mac και πάπαλα... που αλλού να τρέχεις... όλα θα πάνε καλά μην τρελαίνεσαι...
Ετσι απλά!!!αυτο του λέω κι εγω....
:)
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
εσυ φιλε εισαι δικο ςου μου αυτο θα κανω για κανενα μπικ μακ ειμαι και βλεπουμε ....Εσας κοριτσια δεν θα σας κανω την χαρη 10 και σημερααααααααααααα λεμεεεεεεεεεεεεεεεε
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
thespyros said:
εσυ φιλε εισαι δικο ςου μου αυτο θα κανω για κανενα μπικ μακ ειμαι και βλεπουμε ....Εσας κοριτσια δεν θα σας κανω την χαρη 10 και σημερααααααααααααα λεμεεεεεεεεεεεεεεεε
Ok!!γουστα ειναι αυτά!ελπιζω όταν γυρίσεις να έχεις καταλάβει ότι πηγές Ισπανία και μάλιστα στην πρωτεύουσα!!!ελα πλάκα κάνω κανε ότι θες αλλα μην μας ρωτάς τι να φας αφού το έχεις ήδη κλείσει το τραπεζάκι στα μακ μαζί με όλο το συρφετό των τουριστών....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλα μονο 3 σελιδες για τα εισιτηρια του μετρο?thespyros μας κακομαθαινεις!!Την αλλη φορα για βουδαπεστη ειχες σπασει τα ρεκορ.

Καλο ταξιδι!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Τι γελάτε ρε φαντασμένες? Δηλαδή για που αλλού το κόβετε το παλλικάρι? Να φάει τα τοπικά ξεράσματα? Παέγιες, χαμόν σεράνο και άλλες τέτοιες αηδίες?
 

CaveTravel

Member
Μηνύματα
102
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Τι γελάτε ρε φαντασμένες? Δηλαδή για που αλλού το κόβετε το παλλικάρι? Να φάει τα τοπικά ξεράσματα? Παέγιες, χαμόν σεράνο και άλλες τέτοιες αηδίες?
συνφωνο απολυτα ,,,,

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!Δεν αντέχω άλλο!!Σταματήστε.....:haha::haha:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.791
Σπυρο,οταν βρεθεις στην gran via στο νουμερο 23 ,εχει μακ νταναλτ.
Φαε 2 μπικ μακ και μετα κατεβα το δρομο θα σε βγαλει στην πλατεια
ντελ σολ.Οταν φτασεις στην πλατεια,αν δεν εχεις χορτασει απο την πισω
μερια εχει εναν τουρκο που φτιαχνει ωραια πιτογυρα.Χτυπα δυο και μετα
πας στην πλατεια Μαγιορ.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom