13 χρόνια Travelstories!

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Καλησπερα,γιατι καλε μας κ.dim kyr σταματησατε να γραφετε?καθε φορα που μπαινω περιμενω να δω καποια ιστορια σας και εδω και καιρο απογοητευομαι:(.Μου φτιαχνατε την διαθεση και μου ανοιγατε την ορεξη για ταξιδια!παρακαλω (και δεν νομιζω μονο εγω)αρχιστε να γραφετε ξανα οι φαν σας σιγουρα περιμενουμε:)!!!!Διαβαζω και ξαναδιαβαζω τις παλιες σας ιστοριες,ουτε εξεταστικη να ειχα(αιωνες πριν βεβαια)
Βρε φιλεναδα, δεν σταμάτησα... απλά αγορασα καινουργιο πλυντηριο, και δεν εχω χρονο γιατι εχω προβληματιστεί. Μου φαινεται οτι κάτι δεν πάει καλά με δαυτο αν και μπορεί να ειναι η ιδέα μου... να, για ριξε μια ματιά:
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Χιουμορ που σκοτωνει:),πολυ μου ελειψε!!!ο συζυγος καλα η αποφασισε να μονασει στο Αγιο Ορος γιατι ειχε κορεστει απο τα χλιδατα ταξιδια που τον πηγαινατε:haha:?Αρχιστε παρακαλω να ξαναγραφετε και για την μπουγαδα να βοηθησουμε ολοι,εγω προσφερομαι:):):)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.674
Πάντως το επόμενο πλυντήριο που θα πάρω θα είναι whirlpool.Τα κάνουν γερά!!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Βρε φιλεναδα, δεν σταμάτησα... απλά αγορασα καινουργιο πλυντηριο, και δεν εχω χρονο γιατι εχω προβληματιστεί. Μου φαινεται οτι κάτι δεν πάει καλά με δαυτο αν και μπορεί να ειναι η ιδέα μου... να, για ριξε μια ματιά:
Πρεπει να εισαι προσεχτικη με τις αγορες...Κι εμεις αγορασαμε προσφατα πλυντηριο πιατων. Στην αρχη ειχαμε τις αμφιβολιες μας μηπως μας πιασαν κοροιδο αλλα τελικα μειναμε ευχαριστημενοι. Τα πιατα τριζουν και τα ποτηρια αστραφτουν!!!

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.781
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom