16 χρόνια Travelstories

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.997
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Πολύχρονο το travelstoriesμας που μας συντροφεύει όταν ταξιδεύουμε και όταν δεν ταξιδεύουμε και τόσο πολύ,όπως αυτά τα δύο χρόνια... Είμαι μέσα σε ότι αποφασιστεί για ενίσχυση. Δεν συμφωνώ ότι το φόρουμ έχει "πέσει". Αντίθετα παρά τις αντίξοες συνθήκες, φαίνεται ότι τα μέλη του είναι δραστήρια και ενεργά. Και σίγουρα έρχονται πολύ καλύτερες μέρες μπροστά μας,θα περάσει και αυτο! Χρόνια πολλά!
 

Mantaralena

Member
Μηνύματα
45
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Διαβάζω το travelstories σίγουρα καμιά δεκαετία, παρ΄ολα αυτά είμαι μέλος μόλις τα τελευταία δύο χρόνια. Η συμμετοχή μου χλιαρή αν και μπαίνω τακτικά. Δηλώνω φανατική αναγνώστρια των ταξιδιωτικών ιστοριών των μελών, η δουλειά σας είναι φοβερή, μπράβο σε όλους. Σε ότι αποφασιστεί δηλώνω μέσα!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μπήκα να πω ένα χρόνια πολλά και να στείλω τους χαιρετισμούς μου στους παλιούς γνωστούς.
Για όσους νοιάζονται ακόμα την παλεύουμε αλλά χωρίς να ταξιδεύουμε...
 

taxidiotis01

Member
Μηνύματα
7
Likes
11
Χρόνια πολλά και από μένα. Το συγκεκριμένο φόρουμ αποτελεί εμπνευση και παρακίνηση για πολλούς. Εμένα θα μου άρεσε να δω τις φωτογραφίες τοπίων που ανεβάζουν τα μέλη σε ένα λεύκωμα ή κάτι σε στυλ coffe table book.
 

8avos

Member
Μηνύματα
651
Likes
6.359
Θεωρω κ γω οτι το φορουμ δεν εχει πεσει,αλλα οτι πια πρεπει ολοι μας να προσεχουμε περισσοτερο πως εκφραζομαστε δημοσια,κατι το οποιο βεβαιως δεν εχει να κανει με το φορουμ,αλλα με τις τασεις που προωθουνται τελευταιως...(εκτος φορουμ επαναλαμβανω)

Οταν υπαρχουν ακριβης αυστηρες κυβερνητικες οδηγιες πχ,οι οποιες δεν ισχυουν στην πραγματικοτητα ουτε στο απειροελαχιστο...τοτε τι κανουμε;Το γραφουμε;Ειναι η εμπειρια μας;Παραπληροφορουμε;

Κατι τετοιο θεωρειται αποκρυψη;Ζουμε περιεργες μερες...

Σε καθε περιπτωση η καταγραφη ιστοριων των μελων,θεωρω πως ειναι κατι σαν η ταυτοτητα του φορουμ...και θα προτεινα (κατι π ειναι πολυ δυσκολο) να υπηρχε μια προπληρωμη για εκδοση ειτε e book ιστοριων,ειτε εντυπης μορφης.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.872

gkalla

Member
Μηνύματα
1.240
Likes
6.695
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Να βάλω κι εγώ τα στιβαρά μου μπράτσα και το θεληματικό μου πηγούνι;
🏋️‍♀️🏋️‍♀️
Αυτό βέβαια δεν θα είναι crowd funding αλλά μαζική υστερία.
Όπου φύγει φύγει τα πλήθη…
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.467
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom