2η συνάντηση

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Να περάσετε όμορφα απόψε, ιταλόφιλοι και μη...
Εξάλλου και οι μη ιταλόφιλοι είναι σίγουρα φίλοι της pizza!!

 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ειστε φοβεροι ολοι σας !!!!!!! Μπραβο !!!!!

Πολλα φιλακια σε ολους και καλα να περασετε....Εγω ακομα περιμενω το Leftri να ερθει με τη βαρκα του να με παρει..........ή μηπως φοβηθηκε το κοτερο του Σαμιον ???

Ευαγγελια τι λες γι αυτο ?????
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Ειστε φοβεροι ολοι σας !!!!!!! Μπραβο !!!!!

Πολλα φιλακια σε ολους και καλα να περασετε....Εγω ακομα περιμενω το Leftri να ερθει με τη βαρκα του να με παρει..........ή μηπως φοβηθηκε το κοτερο του Σαμιον ???

Ευαγγελια τι λες γι αυτο ?????
η τέλεια λίτσα είναι σήμερα λίγο εξαφανισμένη!:roll:

φήμες λένε ότι προετοιμάζεται για τη βραδινή φωτογράφιση σε σπα της περιοχής αγίου δημητρίου :cool:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
η τέλεια λίτσα είναι σήμερα λίγο εξαφανισμένη!:roll:

φήμες λένε ότι προετοιμάζεται για τη βραδινή φωτογράφιση σε σπα της περιοχής αγίου δημητρίου :cool:

Λες chrikky ???? Eσυ θα εισαι εκει ή θα κλαιμε μαζι τη μοιρα μας ??? αλλα Γιουροβιζιον .....
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Ειστε φοβεροι ολοι σας !!!!!!! Μπραβο !!!!!

Πολλα φιλακια σε ολους και καλα να περασετε....Εγω ακομα περιμενω το Leftri να ερθει με τη βαρκα του να με παρει..........ή μηπως φοβηθηκε το κοτερο του Σαμιον ???

Ευαγγελια τι λες γι αυτο ?????
eho xekinisi apo kavala kai erhomai.. ypologizo se 2 vdomades na eho ftasei sorry gia ta greeklish alla einai apo to kinito.... kante kai kammia proseyhi gia mena
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Λες chrikky ???? Eσυ θα εισαι εκει ή θα κλαιμε μαζι τη μοιρα μας ??? αλλα Γιουροβιζιον .....
λεω να πάω να την κλάψω εκεί... να πνίξω τον πόνο μου σε καμιά πίτσα με σοκολάτα και μασκαρπόνε που έμαθα ότι έχει για επιδόρπιο το μαγαζί...:D
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
eho xekinisi apo kavala kai erhomai.. ypologizo se 2 vdomades na eho ftasei sorry gia ta greeklish alla einai apo to kinito.... kante kai kammia proseyhi gia mena
Τέτοια αρρώστια με το φόρουμ που τσεκάρεις κι απο το κινητό μην τυχόν και σου διαφύγει κάτι?:bleh:
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Εξω ο καλός μου ...Του έτυχε δουλειά. Κι εγω θα προσπαθήσω να έρθω, με την ψυχή στο στόμα τελικά
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
eho xekinisi apo kavala kai erhomai.. ypologizo se 2 vdomades na eho ftasei sorry gia ta greeklish alla einai apo to kinito.... kante kai kammia proseyhi gia mena

leftri δεν πιστευω αυτο που βλεπω.....ουτε ενα λαπ-τοπ δεν διαθετεις στη βαρκα ????ειμαι πανετοιμη και περιμενω...με ρακομελο..τσικουδιες....αγγιναρες που ζητησε ο Μανωλης...χοχλιους για το Σαμιον....λες να τον φωναξω να ερθει νωριτερα ???? απο καπου θα σε μαζεψουμε....δεν θα σε αφησουμε ετσι ????:clap::clap::clap:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Λευτέρη γρήγορα κουπί!!!!Το προφιτερόλ και το ρακόμελο δεν γίνεται να λείπουν σήμερα:)
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Βλεπω οτι ειμαι ο πρωτος που γραφω για την συναντηση....λοιπον να πω οτι περασαμε πολυ ομορφα και χαρηκα που γνωρισα ολα τα παιδια που εδωσαν το παρον...βεβαια με ολους δεν καταφερα να μιλησω καθως ηταν αρκετοι .... στην επομενη συναντηση τωρα.....φωτο εχει βγαλει η Σοφια (sapienza) αλλα ακουσα οτι υπαρχει και αντιτιμο...τοσο κοπο εκανε η κοπελα και η φιλη της...:bleh: :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.356
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom