2 μερη που δεν.....

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
ακόμα, για κάποιο λόγο δε μου κάνουνε με τίποτα "κλικ" ολλανδία, βέλγιο, καθώς και οι χώρες της σκανδιναβίας. δεν έχω ιδιαίτερο λόγο, αλλά αν ήταν στη διακριτική μου ευχέρεια να επιλέξω εγώ τον προορισμό μιας παρέας δε θα πήγαινα προς τα εκεί.
elliot,
για τις Σκανδιναβικές χώρες είσαι σίγουρος ότι δεν θα πήγαινες??
για ρίξε μια ματιά σε gallery , προσωπικό αλμπουμ του amphivio Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - Εμφάνιση προφίλ: amphivio και άλλων
και ίσως αλλάξεις γνώμη (ίσως λέω, δεν κόβω και το λαιμό μου) :D:D

Πάντως εγώ ελπίζω να ξαναβρεθώ Νορβηγία και Φιλανδία....
 

elliot

Member
Μηνύματα
18
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος ΗΠΑ
elliot,
για τις Σκανδιναβικές χώρες είσαι σίγουρος ότι δεν θα πήγαινες??
για ρίξε μια ματιά σε gallery , προσωπικό αλμπουμ του amphivio Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - Εμφάνιση προφίλ: amphivio και άλλων
και ίσως αλλάξεις γνώμη (ίσως λέω, δεν κόβω και το λαιμό μου) :D:D

Πάντως εγώ ελπίζω να ξαναβρεθώ Νορβηγία και Φιλανδία....
πράγματι, ωραίες φωτογραφίες και σε καταλαβαίνω. προφανώς και δεν είμαι σίγουρος ότι δε μου αρέσει κάποιο μέρος, αν πρώτα δεν έχω πάει. δε σημαίνει ότι έχω κάποια κακή γνώμη για το μέρος ή τους ανθρώπους του. το περιέγραψα όπως το νιώθω: δεν έχει κάτι που να με τραβάει προς τα εκεί. ξέρεις, αυτό το άγνωστο κάτι που μας κάνει να θέλουμε να βρεθούμε σε κάποιο μέρος που δεν έχουμε ξαναπάει. έτσι, είναι πολύ χαμηλά στη λίστα μου. προφανώς κι αν μου λέγανε "πηγαίνουμε εκεί, έλα" θα πήγαινα με τα 1000. αν ήταν να αποφασίσω εγώ το πού, όμως, δύσκολα θα το επέλεγα αφού πρώτα θα είχα "κάψει" πολλές επιλογές. είμαι σίγουρος ότι αν ποτέ βρεθώ εκεί θα περάσω όσο καλά θα μπορούσα να είχα περάσει αλλού, όπως καλά περνάω σε κάθε ταξίδι, ανεξαρτήτως πως θα πάει :)
 

γιουλα

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
νομιζω οτι θα το σκεφτομουν να παω σε καποια κρατη στην αφρικη κυριως λογω των συνθηκων (πεινα, πολεμος κτλ) στην ευρωπη το μονο κακο μπορει να ειναι οι ντοπιοι που ειναι λιγο περιεργοι αλλα οι συνθηκες ειναι ωραιες, παντως μου κανει εντυπωση αυτο που λετε για πραγα μπου εχουν πει οτι ειναι πολυ ομορφη κτλ. τωρα απο ζωη δεν ξερω..
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
νομιζω οτι θα το σκεφτομουν να παω σε καποια κρατη στην αφρικη κυριως λογω των συνθηκων (πεινα, πολεμος κτλ) στην ευρωπη το μονο κακο μπορει να ειναι οι ντοπιοι που ειναι λιγο περιεργοι αλλα οι συνθηκες ειναι ωραιες, παντως μου κανει εντυπωση αυτο που λετε για πραγα μπου εχουν πει οτι ειναι πολυ ομορφη κτλ. τωρα απο ζωη δεν ξερω..

τώρα που συμπλήρωσες 20 μνμ στειλε πμ στον traveller να σου πει για την Πράγα :D.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.027
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom