2016. Πού πάμε;

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Λίβανος και Μαδαγασκάρη τα κλεισμένα....πολλά ακόμη ανοιχτά που αναμένουν να κλειστούν !!!
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Αν και δεν έχω κλείσει τίποτα ακόμη, είμαι στην αναζήτηση πληροφοριών για Κολομβία τον Μάρτη, άντε βοηθάτε κι εσείς.
Κατα πως φαίνεται η Κολομβία μεταφέρεται για την επόμενη βδομάδα(ποτέ μη λες ποτέ) και ακόμη δεν έχω λάβε συμβουλές :fishing:

http://www.travelstories.gr/community/threads/Ερωτήσεις-για-Κολομβία.53341/#post-614667
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Ετοιμο και το επομενο για καλοκαιρι....2 Ιουλιου Ηρακλειο-Αμβουργο 5 Ιουλιου Αμβουργο-Κρακοβια 10 Ιουλιου Κρακοβια- Στοκχολμη και επιστροφη 13 Ιουλιου στα Χανια....και ολα αυτα μονο 153 ευρω το ατομο!!!:xalara::clap::airplane:
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
το πρωτο για φετος εγινε κιολας! (μαδριτη-αμστερνταμ-πραγα) το επομενο κανονισμενο είναι λονδινο τον οκτωβρη κ εκκρεμει το καλοκαιρινο...:clap:
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
...κανονιστηκε κ το καλοκαιρινο!!! μια εβδομαδα σικελια!!! με 102 ευρω απευθειας πτησεις από ηρακλειο κ επιστροφη.ετσι κλεισαμε κ το θεμα ταξίδια 2016!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου
Εμενα το πρώτο έγινε! Μια εβδομάδα νέα Υόρκη τέλη Φεβρουαρίου. Σειρά έχει το Λονδίνο τις ημέρες του Πάσχα. Όσο για το καλοκαίρι, έβαλα στο μάτι τη Σιγκαπούρη κ ψάχνω μανιωδώς εισιτήρια , ενώ τον Οκτώβριο εύχομαι έστω κ αργά να μου κάτσει η Κούβα! Αυτά!!
 

kasiotis

Member
Μηνύματα
116
Likes
164
Ονειρεμένο Ταξίδι
Roadtrip στις Η.Π.Α.
Ξεκίνησα δυνατά φέτος, με ένα 5ήμερο Πορτογαλία( Λισσαβώνα, Πόρτο)..

Και έχω κλείσει για Κούβα το Μάιο, 2 βδομάδες..!
 

rosinante

Member
Μηνύματα
94
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
αλπική τρενογραμμή
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ
ξεκινάω το μάιο με ένα road trip πορτογαλία για 20 μέρες, αρχές ιούνη πάω istanbul για ένα τετραήμερο, ιούλη ε κλασσικά νησάκι ελληνικό πιθανόν κίμωλο και αύγουστο πάω για 15 μέρες παρίσι για αλητεία
αργοτερα κι αν έχουν μείνει φράγκα θαθελα να κάνω το grand train tour στην ελβετία
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.561
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom