2017. Πού πάμε;

Samion

Member
Μηνύματα
10.384
Likes
9.310
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

James

Member
Μηνύματα
1.004
Likes
5.332
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κοίτα τώρα τι μου κάνει ο αδερφός μου. Παντρεύει ζευγάρι φίλων και αναγκαστικά θα είμαι Θεσσαλονίκη 2-5 Σεπτεμβρίου. Λες και έχουμε όρεξη για ταξίδια. Και με 38 γιούρος πήγαινε έλα από Σάμο. :cool:
Παλιοζωή.
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Για τον Αυγουστο,δευτερη φορα Πολωνια.Φετος το προγραμμα εχει Ποζναν,Τορουν,λιμνες Μαζουριας και λιγο απο αγαπημενη Βαρσοβια.
S.O.S.παρακαλω πολύ βοηθα λίγο.Ιουλιος με μεγάλη παρέα.Τρεις μέρες κρακοβια,δυο μέρες βαρσοβια και τρεις μέρες Στοκχόλμη .Αλλα έλα που με ξαφνιασες με Τορουν ,λίμνες Μαζουριας και να βάλω και το GDANSK.Τι λες;Σε ευχαριστω εκ των προτέρων.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Όπως λέει και ένας γνωστός μου εκπαιδευτής ορειβασίας:
<<Δεν υπάρχει κακός καιρός, υπάρχει κακός εξοπλισμός.!>>
Και κακη διαθεση, θα συμπληρωσω .... αλλα απ οτι φαινεται η Klair δεν πτοειται! :D
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.238
Likes
26.223
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Και κακη διαθεση, θα συμπληρωσω .... αλλα απ οτι φαινεται η Klair δεν πτοειται! :D
Πραγματικά δεν πτοηθήκαμε καθόλου από τις πολύ χαμηλές θερμοκρασίες, αντιθέτως χαρήκαμε από τις ιδιαιτερότητες του καιρού και με ανεβασμένη διάθεση το χαρήκαμε πάρα πολύ αυτό το ταξίδι!!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Πραγματικά δεν πτοηθήκαμε καθόλου από τις πολύ χαμηλές θερμοκρασίες, αντιθέτως χαρήκαμε από τις ιδιαιτερότητες του καιρού και με ανεβασμένη διάθεση το χαρήκαμε πάρα πολύ αυτό το ταξίδι!!
Αχ τι ωραια! Περιμενουμε να μας τα πεις λεπτομερως :):)
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.238
Likes
26.223
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Αχ τι ωραια! Περιμενουμε να μας τα πεις λεπτομερως :):)
Αν και έχει αναλυθεί εκτενώς η Βουδαπέστη με πολλές ενδιαφέρουσες ιστορίες, ίσως όταν κατασταλάξουν μέσα μου οι εικόνες και οι εμπειρίες, να γράψω και εγώ μία ιστορία, μόνο και μόνο για τις τόσο διαφορετικές καιρικές συνθήκες που βιώσαμε μέσα σε πέντε μέρες σ' αυτή την υπέροχη πόλη!!
 

Grerena

Member
Μηνύματα
1.327
Likes
17.537
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικές
Ταξίδι-Όνειρο
Tromso, Las Vegas
Εγώ έχω κλεισμένη τη Σόφια το Φλεβάρη για τους αγώνες τέννις της ATP. Αυτό είναι το εύκολο.
Το δύσκολο που σχεδιάζω είναι ένα οδικό με παιδιά τέλη Αυγούστου με αρχές Σεπτέμβρη μέχρι Μόναχο με επιστροφή από Ιταλία. Αυτό σημαίνει ότι έχω πολύ τραβελστορίτικο διάβασμα και δεν ξερω και αν θα προλάβω να οργανωθώ μέχρι τότε.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
να γράψω και εγώ μία ιστορία, μόνο και μόνο για τις τόσο διαφορετικές καιρικές συνθήκες που βιώσαμε μέσα σε πέντε μέρες σ' αυτή την υπέροχη πόλη!!
Ετσι κι αλλιως η εμπειρια του καθενος μας ειναι μοναδικη.:)
Αυτος ειναι αλλωστε ο πλουτος του φορουμ :)

Εγώ έχω κλεισμένη τη Σόφια το Φλεβάρη για τους αγώνες τέννις της ATP.
Απορια: τι ειναι η ΑΤΡ;

Αυτό σημαίνει ότι έχω πολύ τραβελστορίτικο διάβασμα και δεν ξερω και αν θα προλάβω να οργανωθώ μέχρι τότε.
Αχ, τι σκληρη ζωη, καημενο παιδι! :haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.561
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom