2017. Πού πάμε;

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Εγω και το ετερον μου ολοκληρο, ετοιαζουμε βαλιτσες για Παρισι και Νορμανδια τον Μαρτιο για μια εβδομαδα.
Τωρα που ολα τα εχω προετοιμασει βρισκομαι αντιμετωπη με το εξης ερωτημα: Ποιος θα ειναι ο επομενος προορισμος και Ποτε; :rolleyes-80::rolleyes-80::rolleyes-80:
Ειναι πολυ σοβαρα τα θεματα... Ποοοολυ σοβαρα...o_O
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Προς το παρόν έχουμε:

Φεβρουάριο:
2 βράδια Σαλόνικα για μπουγάτσες και κοψίδια (μου το τάξατε δεν ακούω τίποτα)
5 μέρες Λάιντεν και πέριξ

Απρίλη: 13 μέρες Κούβα.

Τα καλοκαιρινά αργούν ακόμα, καλά να ήμαστε να πάμε παντού και πουθενά.
 

Grerena

Member
Μηνύματα
1.319
Likes
17.402
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Tromso, Las Vegas
Απορια: τι ειναι η ΑΤΡ;

Σχετικά με την ATP:
Πρόκειται για τα αρχικά του association of tennis professionals. Είναι η διοργανώτρια αρχή του παγκόσμιου tour tennis. Διοργανώνει τα τουρνουά τέννις ανδρών (υψηλού επιπέδου) που διεξάγονται κατά τη διάρκεια του έτους σε όλο τον κόσμο. Τα τουρνουά είναι διαβαθμισμένα σε επίπεδα (1000, 500, 250) ανάλογα με τους βαθμούς που λαμβάνουν οι αθλητές στην παγκόσμια κατάταξη.
Εμείς έχουμε κλείσει να πάμε σε ένα των 250, που θα γίνει στη Σόφια το Φλεβάρη και θα συμμετέχουν μεγάλα ονόματα του τέννις και με την ευκαιρία θα δούμε και τη Σόφια που δεν έχουμε ξαναπάει. Είχαμε πάει και πέρυσι σε άλλο στη Ρουμανία και μας άρεσε πολύ η εμπειρία.
Βασικά ακόμα προλαβαίνεται. Η ryan έχει ακόμα εισιτήρια.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Προς το παρόν έχουμε:

Φεβρουάριο:
2 βράδια Σαλόνικα για μπουγάτσες και κοψίδια (μου το τάξατε δεν ακούω τίποτα)
από μπουγάτσες μην παραλείψεις να φας με κιμά
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
469
Likes
1.540
Καλημέρα παιδιά και καλα ταξίδια το 2017 για όλους . Το έτος ξεκίνησε ωραία με Νέα Υόρκη , θα συνεχιστεί με Φλόριντα . Τον Ιούλιο Σαν Φραντζισκο και τον Αύγουστο φυσικά 20 μερες Χανιά !! Μετά, έχει ο θεός ... ;)
 

Fenaki1981

Member
Μηνύματα
77
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΡΔΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!
Καλημερα σε ολους... Κανονιζουμε με τον συζυγο κατα μαρτιο μια βουδαπεστη η πραγα.... Κ για αργοτερα δεν ξερουμε ποτε ακομα , περου η ινδια η βιετναμ η λαος-καμποτζη....πρωτα ο Θεος...δεν μπορουμε να καταληξουμε....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.894
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom