2018 Που πάμε;

Μηνύματα
8
Likes
13
Aπο 17 έως 22 Ιανουαρίου στο Λονδίνο και μάλιστα για πρώτη φορά , αγαπημένος μου προορισμός είναι το Παρίσι όπου το έχω επισκεφτεί πολλές φορές και τώρα που έφτασε η ώρα για το Λονδίνο δεν ξέρω πως θα μου φανεί έχω αγωνία , ρωτώντας γνωστούς που έχουν επισκεφτεί και τις δυο πόλεις για το ποιά τους άρεσε περισσότερο απο τις δυο δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη , κατάλαβα ότι και Λονδίνο και Παρίσι έχουν τους φαν τους , σε έναν μήνα περίπου θα σας πω και εγώ τις ενυπώσεις μου .
Τον Μάιο θα πάμε Κωνσταντινούπολη και εκεί για πρώτη φορά .
Όσο για το καλοκαίρι εδώ στην Ελλάδα , είμαστε ακόμα σε αναζήτηση προορισμού .
 

MarilenaMagk

New Member
Μηνύματα
3
Likes
3
Καλησπέρα σας!! Αποτελώ νέα προσθήκη οπότε καλώς σας βρήκα!! :)

Μόλις έκλεισα για Μαρόκο τις πρώτες 10 μέρες του Γενάρη! :xalara: Το πρώτο μου ταξίδι εκτός Ευρώπης (και εκτός comfort zone). Any tips;
 

john_shadow86

Member
Μηνύματα
92
Likes
205
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Θα θελα μια Σεβίλλη μέσα στο 3μηνο Απρίλιος-Μάιος-Ιούνιος αλλά δεν ξερω που να κοιτάξω για καμιά καλή προσφορά.. Βγαίνει τίποτα για Σεβίλλη η να βρω γενικά για Ισπανία και μετά εσωτερική πτήση?
 
Μηνύματα
8
Likes
13
Θα θελα μια Σεβίλλη μέσα στο 3μηνο Απρίλιος-Μάιος-Ιούνιος αλλά δεν ξερω που να κοιτάξω για καμιά καλή προσφορά.. Βγαίνει τίποτα για Σεβίλλη η να βρω γενικά για Ισπανία και μετά εσωτερική πτήση?
Μόλις κοίταξα εγώ οι πτήσεις είναι απο Αθήνα για Τσιαμπίνο (Ρώμη) και απο Τσιαμπίνο για Σεβίλλη η τιμη συνολικα για τις 4 πτησεις ειναι στα 110 περιπου τον Μαιο
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Παίζει ένα 2μερο μέσα στο Γενάρη στο Μπλαγκόεβγκραντ (Βουλγαρία), ένα 3μερο Αθήνα τώρα σύντομα και για την άνοιξη σκεφτόμαστε οδικώς στο Βελιγράδι αλλά ακόμα δεν έχουμε κανονίσει κάτι. Ελπίζω να τα καταφέρουμε γιατί το 2017 δεν μας πήγε καλά.
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Απρίλιο roadtrip σε Βαυαρια στην Ρομαντική οδό,Πρωτομαγιά 3 μέρες Βελιγράδι,Βρυξελλες-Μπρυζ 4 μέρες του Αγιου Πνευματος,Νέα Υόρκη τον Οκτώβριο+Fargo ND για εναν γάμο και ευελπιστω σε Ζάγκρεμπ για πριν τα Χριστουγεννα.
 

Irouli

Member
Μηνύματα
113
Likes
146
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Τελη Φεβρουαριου 4 μερες Βαρκελωνη, Αρχες Μαρτιου 4 μερες Μαδρίτη, Απριλιο το Πάσχα 5 μέρες Μιλάνο-Βενετία, Πρωτομαγιά για 2η φορά στην Κύπρο και μετά αρχίζει η εξαντλητική δουλεία του καλοκαιριού που ελπίζω να μου αποφέρει τον Οκτώβρη ένα δεκαπενθήμερο Χαβάη ή Καραϊβική. Και αν έχει μείνει τίποτα στην άκρη χτυπάμε και κανένα 3ήμερο εντός Ευρώπης τα Χριστούγεννα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.900
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom