2018 Που πάμε;

fsarigian

Member
Μηνύματα
27
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
JAPAN
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia
Χριστούγεννα Νότιο Μεξικό , Γιουκατάν , Τσιάπας μετά πέρασμα σε Γουατεμάλα , Αντίγκουα , λίμνη Ατιτλαν , Φλόρες και επιστροφή από Μπελίζ και Τουλούμ!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
fsarigian kalooooooooooooooooooooooooooo
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Φεβρουάριο Ισραήλ.
Μάιο Ρουμανία.
Ιούνιο Κοπεγχάγη.
Αυτά προς το παρόν.
Μήπως το Ισραήλ θα παίξει το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας; Αν είναι έτσι, λογικά κάπου θα σε πετύχω και εγώ συμφορουμιτη.:cool:
 

tzo

Member
Μηνύματα
63
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
θιβετ???
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου
Χριστούγεννα Νότιο Μεξικό , Γιουκατάν , Τσιάπας μετά πέρασμα σε Γουατεμάλα , Αντίγκουα , λίμνη Ατιτλαν , Φλόρες και επιστροφή από Μπελίζ και Τουλούμ!
Σκέφτομαι κάτι παρόμοιο για Φεβρουάριο! Ουσιαστικά Μεξικό και Μπελίζ...ίσως χρειαστώ τα φώτα σου, μόλις επιστρέψεις!
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Τέλος Απριλίου με αρχές Μαΐου 13 μέρες στην Πορτογαλία, Road Trip με νοικιασμένο αυτοκίνητο.
Μετά το δεκαήμερο της Ελβετίας που έχω ήδη κανονίσει για τον Απρίλιο σκέφτομαι και εγώ για πορτογαλία κανένα δεκαήμερο τον Ιούλιο! ζήλεψα λέω να ακολουθήσω τη μόδα μιας και θα έχετε επιστρέψει και εσείς όλοι που θα πάτε νωρίτερα και θα μας φέρετε φρέσκα νέα.....
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
ΗΠΑ σε ένα χρόνο....Δεκέμβριο.
Ισως στην εξωτική Κινέτα λίγες μέρες το καλοκαίρι :)
Καλά οι ΗΠΑ δεν μας απασχολούν. Από Κινέτα να μας φέρεις νέα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Καθαρα Δευτερα κανονισαμε Σοφια μια και ηταν πολυυυυυ φθηνα τα εισιτηρια. (Πρωτη φορα και με παρεα να δουμε πως θα παει)

Για τον Αύγουστο ιδανικα Σιγκαπουρη με κατι αλλο. Θα δουμε πως θα παει ο προυπολογισμος καθοτι εχω παραιτηθει κ δεν ξερω τι θα κανω απο θεμα δουλειας!

Η πορτογαλια ηταν στις σκεψεις νου παντως. Να κανουμε συναντηση :haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Φεβρουάριο Βιέννη και από εκεί Brno (Τσεχία ) εκδρομές στα πέριξ και φεύγουμε για Πορτογαλία
Από Μάρτιο μέχρι Νοέμβρη εξορμήσεις στη Κρήτη (δουλεύω στο τουρισμό ) μετά λέμε για Ταλίν δεν έχει κλειστεί ακόμα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.803
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom