2018 Που πάμε;

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.066
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Φετος ειδικα που οι τιμες για και απο Σοφια ειναι αστειες, μπορει ανετα καποιος να κανει σταση εκει και να φυγει για αλλου σε απιστευτα χαμηλες τιμες. Καλυτερα τα πραγματα απο αλλες χρονιες, αν το δει κανεις ετσι.
Το σκέφτηκα κ εγω ειδικά αν μιλάμε για 4 άτομα μπορεί να γίνει φοβερό roadtrip στις γύρω περιοχές...Κάποιος να κάνει την αρχή μένει. ,
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.119
Likes
41.407
Μα εχει πτησεις για ολη την Ευρωπη σε εξευτελιστικες τιμες ακομη και για τον Αυγουστο. Ουτε καν ταλαιπωρια με αυτοκινητο...
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.066
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Χμμμ απλά θέλει να διαθέσεις πάνω από 3 μερες γιατί αν είναι να πας για σκ κ με ενδιάμεσο σταθμό δεν αξιζει...Έχει κ καλές ώρες πτήσεων η Σοφία γιατί ξεκινουν από πολύ πρωί....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.119
Likes
41.407
Το ανεφερα μονο για το κατακαλοκαιρο, που πραγματικα Αυγουστο τρωω μιλια για να βγω απο Ελλαδα και παρα πολλους μηνες πριν, ενω οι επιστροφες ειναι φτηνες γιατι ετσι ειναι το τουριστικο ρευμα.
Για Σαββατοκυριακο θελει μπολικη δοση τρελας να παρεις δευτερο αεροπλανο :haha:. Προσωπικα ειμαι στο τσακ να αποφασισω απο Βουκουρεστι για μια διανυκτερευση Τιμισοαρα με τις τιμες που βλεπω..
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.066
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Η βλακεία με το Βουκουρέστι είναι ότι δεν βολεύουν οι ώρες των πτήσεων γιατί είναι απόγευμα από Αθήνα και μεσημέρι από Ρουμανία αν θυμάμαι καλά..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.119
Likes
41.407
Ψαξτο λιγο περισσοτερο, γιατι βολευουν και δεν ειναι ετσι ουτε οι αναχωρησες ουτε οι επιστροφες, ενω εχει βραδινες εσωτερικες για πολλες ορεινες πολεις που θες 8-10 ωρες να φτασεις με τρενο η λεωφορειο.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.066
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
χμμμ εκτός τις Τρίτες που φτάνεις 16:00 όλες τις άλλες μέρες η Rynair προσγειώνεται στις 18:00 και όλες οι αναχωρήσεις βλέπω είναι μεσημέρι (13:30)..Εκτός αν πάμε σε άλλες εταιρείες..
 

dascalos_ig

New Member
Μηνύματα
1
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδια
καλησπέρα και από μένα. Πρώτη μου μέρα στο Forum και πρώτο σχόλιο.
Τα ταξίδια φέτος άργησαν λίγο λόγο υποχρεώσεων αλλά ξεκινάνε δυναμικά τη ερχόμενη βδομάδα σε Τσεχία κ Γερμανία. Συνεχίζουν τον Ιούνιο σε Κρήτη κ Αθήνα (συναυλία Nick Cave) και ψάχνω τους προορισμούς για τον Αύγουστο...
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.111
Likes
24.133
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
καλησπέρα και από μένα. Πρώτη μου μέρα στο Forum και πρώτο σχόλιο.
Τα ταξίδια φέτος άργησαν λίγο λόγο υποχρεώσεων αλλά ξεκινάνε δυναμικά τη ερχόμενη βδομάδα σε Τσεχία κ Γερμανία. Συνεχίζουν τον Ιούνιο σε Κρήτη κ Αθήνα (συναυλία Nick Cave) και ψάχνω τους προορισμούς για τον Αύγουστο...
:welcome2:
 

Anna Nefeli

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας παιδιά! θέλω να πάω τον Αύγουστο διακοπές Σεϋχέλες για 14 ημέρες. Ξέρει κάποιος με ποιον άλλο προορισμό μπορώ να το συνδυάσω ώστε να βολέψουν κ τα αεροπορικά από Αθήνα??
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.772
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λίγο αργά, αλλά μόλις πριν λίγο έκλεισα το καλοκαιρινό ταξίδι για φέτος. 4 μέρες στο Γκντανσκ! Στο ταξίδι θα γίνουν κι άλλες επισκέψεις στην περιοχή της Πομερανίας! Αν προκύψει κάποια προσφορά μπορεί βέβαια να κλειστεί και κάτι ακόμα. Καλά να είμαστε ως τότε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.831
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom