2019.Που πάμε;

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ενδιαφερουσα διασπορά. Πως βγαίνουν οι επιλογές? Καταλληλότητα καιρού, χρήματα, προθέσεις?
Του χρονου θα είσαι male traveler? θέλεις να γνωριστούμε φέτος?
Νομίζω ήθελα να γράψω solo female traveler αλλά θα σε γελάσω κι όλας. Male traveler δε νομίζω να γίνω, νιώθω καλά στο σώμα που βρίσκομαι.
Οι επιλογές βγαίνουν βάσει αναγκών και γούστων.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Το 2019 μου ξεκίνησε χωρίς κανένα πλάνο!!! Ξαφνικά βγήκε ένα επαγγελματικό 2μερο στην Αθήνα που συνδυάστηκε με κραιπάλη και την ώρα της επιστροφής μας ήρθε η ιδέα για ένα ταξιδάκι τον Φεβρουάριο στη Γεωργία! Έτσι κλείστηκε και αυτό! Άλλα σχέδια δεν κάνω.. τα τελευταία χρόνια όλα γίνονται αυθόρμητα και πολλές φορές απρόοπτα!!! Να έχουμε υγεία και πολλά ταξίδια ο καθένας μας!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Βιέννη πρώτη Απρίλη από εκεί Tσεχία Brno, Olomuch, Telc, και όπου άλλου δεν έχω πάει
Επιστροφή Αθήνα για 4 μέρες
Τα κεφαλάκια μέσα....και Νοέμβρη Ταλίν
Αχνοφαίνεται και μια Μπολόνια γιατί όπως έχω ξαναγράψει....Χρόνος χωρίς Ιταλία χαμένος χρόνος,,(για να εξιλεωθώ από τη κατραπακιά που έφαγα φέτο στη Κατάνια ευτυχώς ήρθε η Ταορμίνα και εξισορρόπησα τη κατάσταση ) :xalara::xalara:
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.772
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κρακοβία με γύρο Σλοβακίας μέσα Μαΐου
Από την επαρχία της Σλοβακίας θα περιμένουμε με χαρά τις εντυπώσεις σου!

Εγώ ένα 4ήμερο στην Κρακοβία στο τέλος του Φεβρουαρίου είναι ό,τι έχω προγραμματισμένο μέχρι τώρα για αυτή τη χρονιά.
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Ιανουάριος: Θα ανέβω 4 μέρες Αθήνα για την κοπή της πίτας.
Φεβρουάριος: 3 Μερες Αίγυπτο κ μετά ολοταχώς 3 βδομάδες Ασία(Ταυλάνδη, Βιετνάμ, Μπαλί)
Μάρτιος: 4 μέρες Πράγα
Ιούλιος: ενα εισητηριο μονης διαδρομης για Σκόπια κ οπου με βγάλει στην περιοχή.
Αυτά προς το παρόν!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αφού όλα πήγαν κατά διαόλου την τελευταία τριετία, λέω να το ξορκίσω και να πάω κι εγώ κατά διαόλου, και μετά από ένα τουρ σε Μαιάμι και Κόστα Ρίκα λεω να καταλήξω στο νησί του Διαβόλου :sub: στα San Blas στον Παναμά!:sharkisland:
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.010
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Η Πολωνια εγινε εύκολα 5ημερο Αμστερνταμ με φιλους 30-3 Απρίλη! Τωρα παρακαλαμε να μην εχει βαρυ χειμωνα φετος μηπως κ ανθισουν οι τουλιπες...:haha:
Μόλις προστέθηκε και ένα ταξιδάκι για καλοκαίρι. Φέτος δεν έχει ελληνικό νησί. Έχει τον Ιούλιο 3 βράδια Πόρτο + 7 Αζόρες (Sao Miguel). Αυτό συμβαίνει όταν συνειδητοποιείς οτι όσα θα χάλαγες ελλάδα για 5 μέρες μπορείς να πας 10 μέρες στις Αζόρες....:xalara:
 
Last edited:

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Δεν έχω καταλάβει καν τι άδειες δικαιούμαι όχι να κλείσω και ταξίδια. :rolleyes:Το μόνο σίγουρο είναι ότι τον 15Αύγουστο θα πρέπει να είμαι στο Ρέθυμνο για γάμο φίλης, η πρώτη φίλη μου που παντρεύεται και συνειδητοποιώ ότι μεγάλωσα (όχι για παντρειά, γενικά).

 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Δεν έχω καταλάβει καν τι άδειες δικαιούμαι όχι να κλείσω και ταξίδια. :rolleyes:Το μόνο σίγουρο είναι ότι τον 15Αύγουστο θα πρέπει να είμαι στο Ρέθυμνο για γάμο φίλης, η πρώτη φίλη μου που παντρεύεται και συνειδητοποιώ ότι μεγάλωσα (όχι για παντρειά, γενικά).

Σε ενημερώνω ότι το Ρέθυμνο έχει πολλούς γαμπρούς...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
τιποτα το ιδιαιτερο για 2019
ενα 3μερο Ελλαδα (δυστυχως για ασχημο λογο) τον Μαρτιο
πασχα Ελβετια θα παρουμε τα βουνα για μια βδομαδα
Καλοκαιρι δυο βδομαδες Αυστρια

δυστυχως μεχρι και τα δυο παιδια να πανε παιδικο να συμπιπτουν οι αδειες χανουμε πολλες μερες αδειας ασκοπα χωρις να μπορουμε να παμε πουθενα
 

Gioref

Member
Μηνύματα
165
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Τον άλλο μήνα τουρ 5νθημερο Αλσατία Μέλανα Δρυμό, αρχές Ιουνίου μάλλον οικογενειακά τριήμερο στο Βόλο για βάφτιση φίλου κολλητού. Το καλοκαίρι κλασσικά Αντίπαρο για 15 μέρες μάλλον..
Αργότερα βλέπουμε...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.439
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom