2019.Που πάμε;

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
τι πρεπει να κανεις για να πας εκει?γιατι να μην σε δεχτουν?λιγος τους πεφτει ενας ελληνας?
Είναι πολύ ιδιαίτερη χώρα και λίγο ότι να ΄ναι σ΄αυτά. To 2013 μου απέριψαν το αίτημα για LOI (Visa) δυο φορές.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.957
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Είναι πολύ ιδιαίτερη χώρα και λίγο ότι να ΄ναι σ΄αυτά. To 2013 μου απέριψαν το αίτημα για LOI (Visa) δυο φορές.
Σε σενα η στον πρακτορα που απευθυνθηκες αραγε? Αν ειχες αλλον πρακτορα, καποιο μεγαλο γραφειο δηλ?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Stantours τώρα φαντάζομαι;
Ναι, αν και προς το παρόν το μόνο που έχει καταφέρει ο David είναι να με εκνευρίσει. Του ζήτησα προτάσεις για το πρόγραμμα και μου απάντησε ένα "120-140 δολλάρια τη μέρα θα σου πάει. Μα πως την πάτησες έτσι;".
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.680
Likes
50.538
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Άδικο έχει; Με ποιους έκανες την αίτηση που απορρίφθηκε αν επιτρέπεται;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Άδικο έχει; Με ποιους έκανες την αίτηση που απορρίφθηκε αν επιτρέπεται;
Άδικο μπορεί να μην έχει, αλλά θα μπορούσε να απαντήσει και σ' αυτό που τον ρώταγα ή να προσθέσει ένα "θα επανέλθω". Τεσπα. Owadan λεγόταν, και τότε ήταν προτεινόμενο κι από το LP. Τώρα δείχνει σα να έχει κλείσει.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Αν και είχα πει να "γνωρίσω" την Ισπανία πριν τραβήξω δυτικά, οι τιμές της Πορτογαλίας έναντι των -όχι και τόσο χαμηλών -τιμών της Ισπανίας με κάνουν να προτιμάω την πρώτη για μία σαββατοκυριακάτικη απόδραση. Δυστυχώς ο χρόνος μου είναι σούπερ περιορισμένος σε 36 ώρες, από τις οποίες σκοπό έχω να κοιμηθώ τις 6 και πολύ μου είναι. Ελπίζω οι 30 ώρες να είναι αποδεκτές για να πάρω μία πρώτη γεύση της Λισσαβώνα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.840
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom