2019.Που πάμε;

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Εδώ κοντά, ταπεινά, στην πανέμορφη Κουένκα αυτό το σουκού. Αν και μάλλον θα βρέχει και θα χιονίζει οπότε η εξόρμηση θα τιτλοφορηθεί "καφεδογαστρονομία και μπυροποσία στην Κουένκα" :(
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και οι χαρτες της google την αναφερουν και η wizz air γραφει ως πτηση βουδαπεστη -αστανα. Γιατι για σενα ειναι ανυπαρκτη, δεν ξερω.
Δεν υπαρχει "για μενα" κ οχι μονο. Διαβασε προσεκτικα το επομενο ποστ απο αυτο που απαντησες.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
πανω στην τρελα μου εκλεισα ιστανμπουλ για μαιο να παω με την κουμπαρα μου. τριημερακι, θα κολλησω ενα ρεπο μου:D:D:D χαμος θα γινει :D:D:D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
πανω στην τρελα μου εκλεισα ιστανμπουλ για μαιο να παω με την κουμπαρα μου. τριημερακι, θα κολλησω ενα ρεπο μου:D:D:D χαμος θα γινει :D:D:D
Θα θυμηθείτε το μπατσελορ ;
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
Αρχές Φεβρουάριου πήγαμε Λονδίνο για 6 μέρες. Μάρτιο τριήμερο Βόλο. Σήμερα είμαι ορεινή Ναυπακτία για ένα ακόμη τριήμερο. Καλοκαιρινές διακοπές δε έχουμε αποφασίσει ακόμα που θα πάμε.... Αυτά προς το παρόν
 
Μηνύματα
29
Likes
110
Ένας σοβαρότατος τραυματισμός(διπλό κάταγμα κνήμης και περόνης) τον Ιανουάριο αναθεώρησε όλα τα ταξιδιωτικά μου πλάνα για το 2019. Το μόνο που έκλεισα και αυτό με μεγάλη επιφύλαξη πριν 3 μέρες, είναι Μαυριτανία με λίγο Μαρόκο και Δυτική Σαχάρα για τον μακρινό Δεκέμβριο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.845
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom