2019.Που πάμε;

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Κι ενώ και το 2019 φαινόταν να περνάει έτσι, αταξίδευτο, καταφέραμε μετά από αποχή 3 χρόνων να κλείσουμε για τον Οκτώβριο για Μπρατισλάβα, με επισκέψεις Βιέννη και μάλλον Τσεχία. Έχουμε μια βδομαδα αλλά το τουρ δεν έχει οριστικοποιηθεί. Πρώτο ταξίδι εξωτερικό με τη μικρή μας που είναι 5,5.
 
Last edited:

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
τελικα μπηκε σφηνα ενα τριημερο βαρκελωνη για δεκεμβριο με συμμαθητριες απο τα ισπανικα! :) πολυ μου αρεσουν τα απροβλεπτα! το αποφασισα σε πεντε λεπτα :xalara:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
και κει που λέγαμε ότι το 2019 έκλεινε με το τουρ στην Γεωργία Αρμενία Αζερμπαιτζάν τσουππ κλείστηκε και ένα ταξιδάκι Ισραήλ. Να'ναι καλά ο Καλλίδης με την εκπομπή του που κατάφερε και έπεισε τον σύζυγο για τον γαστρονομικό προορισμό αυτό... Περιμένω tips εεεε;;;;;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
και κει που λέγαμε ότι το 2019 έκλεινε με το τουρ στην Γεωργία Αρμενία Αζερμπαιτζάν τσουππ κλείστηκε και ένα ταξιδάκι Ισραήλ. Να'ναι καλά ο Καλλίδης με την εκπομπή του που κατάφερε και έπεισε τον σύζυγο για τον γαστρονομικό προορισμό αυτό... Περιμένω tips εεεε;;;;;
Εντάξει, όταν λες Ισραήλ ή Παλαιστίνη, η κουζίνα τους δεν είναι και το πρώτο πράγμα που σου έρχεται στο μυαλό...
Πιο πολύ έχει ενδιαφέρον το πολιτικο-κοινωνικό και το θρησκευτικό στοιχείο.
Αλλά το τερπνόν μετά του ωφελίμου...
Και σε κάθε περίπτωση καλά έκανες και έκλεισες για εκεί...
Τα υπόλοιπα στα αντίστοιχα topics!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Για εξωτερικό Γεωργία(ίσως και Αρμενία)και Κύπρος τα υπόλοιπα για φέτος.Για Ελλάδα Σύμη και αν προκύψει και κάτι άλλο μέσα στους λίγους μήνες μέχρι να κλείσει η χρονιά,μια χαρά θα είναι.
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Μόλις έκλεισα 29/10 για Φεζ χωρίς να κλείσω την επιστροφή. Άδεια δε ξέρω αν θα μπορέσω να πάρω ούτε αν ο συνταξιδιώτης μου (του κλεισα και αυτουνού) θα μπορέσει να ταξιδέψει μαζί μου.

Και συνεχίζοντας την αυτοκαταστροφή, με σκοπό να πάω Ελλάδα τα Χριστούγεννα, έκλεισα και μία Μπολόνια στις 21/12., χωρίς φυσικά να κλείσω το Μπολόνια Ελλάδα.

Λογικά αύριο θα κλαίω αλλά δεν πειράζει.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Μόλις έκλεισα 29/10 για Φεζ χωρίς να κλείσω την επιστροφή. Άδεια δε ξέρω αν θα μπορέσω να πάρω ούτε αν ο συνταξιδιώτης μου (του κλεισα και αυτουνού) θα μπορέσει να ταξιδέψει μαζί μου.

Και συνεχίζοντας την αυτοκαταστροφή, με σκοπό να πάω Ελλάδα τα Χριστούγεννα, έκλεισα και μία Μπολόνια στις 21/12., χωρίς φυσικά να κλείσω το Μπολόνια Ελλάδα.

Λογικά αύριο θα κλαίω αλλά δεν πειράζει.
Να κόψεις τα βραδινά ξύδια, κάνουν κακό στην τσέπη σου...:haha:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μόλις έκλεισα 29/10 για Φεζ χωρίς να κλείσω την επιστροφή. Άδεια δε ξέρω αν θα μπορέσω να πάρω ούτε αν ο συνταξιδιώτης μου (του κλεισα και αυτουνού) θα μπορέσει να ταξιδέψει μαζί μου.

Και συνεχίζοντας την αυτοκαταστροφή, με σκοπό να πάω Ελλάδα τα Χριστούγεννα, έκλεισα και μία Μπολόνια στις 21/12., χωρίς φυσικά να κλείσω το Μπολόνια Ελλάδα.

Λογικά αύριο θα κλαίω αλλά δεν πειράζει.
Αυθόρμητο κορίτσι ! :haha:
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.753
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom