2019.Που πάμε;

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Και συνεχίζοντας την αυτοκαταστροφή, με σκοπό να πάω Ελλάδα τα Χριστούγεννα, έκλεισα και μία Μπολόνια στις 21/12., χωρίς φυσικά να κλείσω το Μπολόνια Ελλάδα.
.
Σιγα, flixbus για το αεροδρομιο με το φτηνοτερο εισιτηριο για Ελλαδα και καθαρισες.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
σκεφτομαι τελικα πριν μας αποχαιρετησει το 19 να κανω και ενα ταξιδι μονη μου με τις λιγες μερες αδειας που μου απεμειναν. ετσι ξαφνικα μου καρφωθηκε και σκεφτομαι για μαδριτη που εχω ξαναπαει, για να ειναι κατι πιο οικειο. θα επανελθω αν παρω την μεγαλη αποφαση
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
σκεφτομαι τελικα πριν μας αποχαιρετησει το 19 να κανω και ενα ταξιδι μονη μου με τις λιγες μερες αδειας που μου απεμειναν. ετσι ξαφνικα μου καρφωθηκε και σκεφτομαι για μαδριτη που εχω ξαναπαει, για να ειναι κατι πιο οικειο. θα επανελθω αν παρω την μεγαλη αποφαση
καλά θα κάνεις, αλλά μην πας ακριβώς την ωρα που θα μας αποχαιρετάει
δε ξέρω τι εποχή είχες ξαναπάει, αλλά γίνεται ο κακός χαμός τα χριστούγεννα

Σιγα, flixbus για το αεροδρομιο με το φτηνοτερο εισιτηριο για Ελλαδα και καθαρισες.
Το οποίο τυχαίνει να είναι πάλι αυτό της Μπολόνια. Έκλεισα σήμερα και τη συνέχεια, Μπολόνια Θεσσαλονίκη στις 23/12. Δυστυχώς μόνο 2 μέρες για Μπολόνια, τι 2 δηλαδή μιάμιση, αλλά δε γινόταν αλλιώς, θα μου φευγαν όλες οι μέρες εκεί. Νεξτ τάημ.
Α, επίσης ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ φιλοτιμήθηκα κι έκλεισα μέσω Travelstories!Go :cool:
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
οχι την ωρα που μας αποχαιρεταει δεν θα μου εδιναν αδεια, για νοεμβριο σκεφτομαι.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
σκεφτομαι τελικα πριν μας αποχαιρετησει το 19 να κανω και ενα ταξιδι μονη μου με τις λιγες μερες αδειας που μου απεμειναν. ετσι ξαφνικα μου καρφωθηκε και σκεφτομαι για μαδριτη που εχω ξαναπαει, για να ειναι κατι πιο οικειο. θα επανελθω αν παρω την μεγαλη αποφαση
οκ την ανακοινωση την εκανα, υπηρχε μια μικρη ανησυχια, διοτι ειμαι και λιγο προβληματικη στην επικοινωνια με καθε ανθρωπινο ον, αλλα τελος παντων την εγκριση την πηρα :haha: και τωρα το μονο που μενει να το κλεισω. νιωθω μια ανυπομονησια και αγωνια και ας ειναι σε πολη που εχω ξαναπαει :xalara:
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
παιδια το εκλεισα για νοεμβριο, ειμαι απιστευτα χαρουμενη! :clap: μονο κεντρο αθηνας εχω παει μονη :haha::haha:
100 με aegean, να μην πανε χαμενα και τα κουπονια της πλατινουμ
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Έκλεισα για Κύπρο που θα πάω για πρώτη φορά. Δεν έχω ξετρελαθεί, αλλά οκ, ταξίδι είναι, για γάμο θα πάω, χαλούμια θα φάω :haha:. Μια χαρά θα κλείσει το 2019!
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
Έκλεισα για Κύπρο που θα πάω για πρώτη φορά. Δεν έχω ξετρελαθεί, αλλά οκ, ταξίδι είναι, για γάμο θα πάω, χαλούμια θα φάω :haha:. Μια χαρά θα κλείσει το 2019!
ποια χαλουμια παιδι μου, σεφταλιες!
μακαρι να ηταν ολα τα ταξιδια μας εξωτικα, τι να κανουμε, και να ξεφευγεις λιγο καλο ειναι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.745
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom