• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιούλιο - Οκτώβριο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

2020 Που πάμε.

STAVROS85

Member
Ιανουάριο στο αγαπημένο Λονδινάκι (εισιτηρια κλεισμενα απο Ιουνιου 2018 με Aegean),οπότε καταλαβαίνετε την προσμονή μ!!! κ Μαρτιο ενα 4ημερο Βουκουρεστι...για shopping therapy κ therme spa...ας ειναι καλα η ryanair...μεγας χορηγος για τέτοια φυσης ταξίδια...

LULLU

Member
Επόμενο Ταξίδι
ισλανδια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Φλεβαρη Σενεγαλη Μαυριτανια.. ζοριστικα με τα εισητηρια..απεκλεισα τις τουρκικες για πολλους λογους, η iberia με αφηνει στα Καναρια με μη ενιαιο εισητηριο και προτιμησα Χανια-Αθηνα -Καζαμπλανκα-Ντακαρ ........οι εξπερ για τις αεροπορικες ας καταθεσουν τη αποψη τους για την air Maroko........................................................

Sassenach77

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Για τις επόμενες δύο χρονιές θα πρέπει να συμμαζευτώ ταξιδιωτικά γιατί έχουν προκύψει οικονομικές υποχρεώσεις....
Κάθε φορά όμως που γράφω στα σχετικά νήματα για τα ταξιδιωτικά μου σχέδια, καταφέρνω και τα πραγματοποιώ!
Οπότε, για το 2020 τα σχέδια για χειμώνα και άνοιξη είναι δύο ταξίδια στην Ιταλία και εύχομαι να μου βγεί και μία Γερμανία πάλι. Για Ιταλία, θέλουμε Μιλάνο το ένα ταξίδι για 3 μέρες και το δεύτερο ταξίδι λέμε να πάμε παρέα 4 ατόμων Νάπολη και όλη τη περιοχή νότια της Νάπολης έως και Σαλέρνο για μία βδομάδα.
Το καλοκαίρι τα σχέδια λένε Ελλάδα μετά απο 3 χρόνια!!! Θα ταξιδέψουμε οδικώς με το κατασκηνωτικό μας εξοπλισμό σε Χίο κυρίως και σε Λέσβο για 2 βδομάδες και για να πω τη αλήθεια είμαι πολύ χαρούμενη :) που θα ταξιδέψω οδικώς Ελλάδα, μετά απο αρκετό καιρό αποχής....
Για το φθινόπωρο ίδωμεν...το νήμα δεν φεύγει, εδώ θα είναι!

vasiliss

Member
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Θα ταξιδέψουμε οδικώς με το κατασκηνωτικό μας εξοπλισμό σε Χίο κυρίως και σε Λέσβο για 2 βδομάδες και για να πω τη αλήθεια είμαι πολύ χαρούμενη :) που θα ταξιδέψω οδικώς Ελλάδα, μετά απο αρκετό καιρό αποχής....
Η Χίος εξαιρετική, πολύ την αγαπήσαμε το μακρινό 1999.
Η Λέσβος από τότε είναι στα σχέδιά μας αλλά ακόμη δεν καταφέραμε να πάμε. Κοντοζυγώνει η ώρα της.;)
Να καταφέρετε να πάτε και να περάσετε καλά!!!

Last edited:

marstay

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαδαγασκάρη
Πρώτο ταξίδι για το 2020, εν είδει γαμηλίου 23/12/2019 - 04/01/2020 Ιαπωνία, είμαστε στη μελέτη τώρα. Λογικά θα κινηθούμε με βάση Τόκυο και Κυότο κάνοντας εκδρομές σε Νίκκο, Οσάκα και βλέπουμε. Τα εισητήρια κλείστηκαν με αεροφλότ μέσω Μόσχας. Άλλα σχέδια δεν έχουμε κάνει ακόμα...

lyk.an

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
NY
Σε συνέχεια εκπλήρωσης ταξιδιωτικών απωθημένων που είχα από τα μικράτα μου και αναζητώντας κάτι νοτιότερο γιατί θα πάρω οσονούπω δόση κρύου από Πολωνία, κλείστηκε λίγη Βαρκελώνη για το 2ο μισό Γενάρη :xalara:

Still no idea για το πως θα κυλήσει το υπόλοιπο 20 :oops:

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.505
Μέλη
35.346
Νεότερο μέλος
Alexandros Stergi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom