2020 Που πάμε.

STAVROS85

Member
Μηνύματα
51
Likes
57
Ιανουάριο στο αγαπημένο Λονδινάκι (εισιτηρια κλεισμενα απο Ιουνιου 2018 με Aegean),οπότε καταλαβαίνετε την προσμονή μ!!! κ Μαρτιο ενα 4ημερο Βουκουρεστι...για shopping therapy κ therme spa...ας ειναι καλα η ryanair...μεγας χορηγος για τέτοια φυσης ταξίδια...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Φλεβαρη Σενεγαλη Μαυριτανια.. ζοριστικα με τα εισητηρια..απεκλεισα τις τουρκικες για πολλους λογους, η iberia με αφηνει στα Καναρια με μη ενιαιο εισητηριο και προτιμησα Χανια-Αθηνα -Καζαμπλανκα-Ντακαρ ........οι εξπερ για τις αεροπορικες ας καταθεσουν τη αποψη τους για την air Maroko........................................................
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.119
Likes
20.350
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Για τις επόμενες δύο χρονιές θα πρέπει να συμμαζευτώ ταξιδιωτικά γιατί έχουν προκύψει οικονομικές υποχρεώσεις....
Κάθε φορά όμως που γράφω στα σχετικά νήματα για τα ταξιδιωτικά μου σχέδια, καταφέρνω και τα πραγματοποιώ!
Οπότε, για το 2020 τα σχέδια για χειμώνα και άνοιξη είναι δύο ταξίδια στην Ιταλία και εύχομαι να μου βγεί και μία Γερμανία πάλι. Για Ιταλία, θέλουμε Μιλάνο το ένα ταξίδι για 3 μέρες και το δεύτερο ταξίδι λέμε να πάμε παρέα 4 ατόμων Νάπολη και όλη τη περιοχή νότια της Νάπολης έως και Σαλέρνο για μία βδομάδα.
Το καλοκαίρι τα σχέδια λένε Ελλάδα μετά απο 3 χρόνια!!! Θα ταξιδέψουμε οδικώς με το κατασκηνωτικό μας εξοπλισμό σε Χίο κυρίως και σε Λέσβο για 2 βδομάδες και για να πω τη αλήθεια είμαι πολύ χαρούμενη :) που θα ταξιδέψω οδικώς Ελλάδα, μετά απο αρκετό καιρό αποχής....
Για το φθινόπωρο ίδωμεν...το νήμα δεν φεύγει, εδώ θα είναι!
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
917
Likes
8.347
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Θα ταξιδέψουμε οδικώς με το κατασκηνωτικό μας εξοπλισμό σε Χίο κυρίως και σε Λέσβο για 2 βδομάδες και για να πω τη αλήθεια είμαι πολύ χαρούμενη :) που θα ταξιδέψω οδικώς Ελλάδα, μετά απο αρκετό καιρό αποχής....
Η Χίος εξαιρετική, πολύ την αγαπήσαμε το μακρινό 1999.
Η Λέσβος από τότε είναι στα σχέδιά μας αλλά ακόμη δεν καταφέραμε να πάμε. Κοντοζυγώνει η ώρα της.;)
Να καταφέρετε να πάτε και να περάσετε καλά!!!
 
Last edited:

marstay

Member
Μηνύματα
143
Likes
223
Επόμενο Ταξίδι
Ακυρώθηκε!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
Πρώτο ταξίδι για το 2020, εν είδει γαμηλίου 23/12/2019 - 04/01/2020 Ιαπωνία, είμαστε στη μελέτη τώρα. Λογικά θα κινηθούμε με βάση Τόκυο και Κυότο κάνοντας εκδρομές σε Νίκκο, Οσάκα και βλέπουμε. Τα εισητήρια κλείστηκαν με αεροφλότ μέσω Μόσχας. Άλλα σχέδια δεν έχουμε κάνει ακόμα...
 

lyk.an

Member
Μηνύματα
123
Likes
252
Επόμενο Ταξίδι
Baltics/Helsinki
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σε συνέχεια εκπλήρωσης ταξιδιωτικών απωθημένων που είχα από τα μικράτα μου και αναζητώντας κάτι νοτιότερο γιατί θα πάρω οσονούπω δόση κρύου από Πολωνία, κλείστηκε λίγη Βαρκελώνη για το 2ο μισό Γενάρη :xalara:

Still no idea για το πως θα κυλήσει το υπόλοιπο 20 :oops:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.639
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom