2020 Που πάμε.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.623
Likes
50.289
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αν δεν μας κλείσουν στο καβούκι μας πάλι (οπότε και θα φροντίσω να πάω σε κανένα χωριό της Κρήτης από πριν), λέμε για Ιρλανδία κάπου το Δεκέμβριο. Μέχρι τότε, μόνο Ελλάδα, με αυτοκίνητο και πλοία.
Φανταστική εποχή, πήγα φέτος το Γενάρη κι ήταν όλη η χώρα δική μας.
 

minas1987

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Για το 2020 δυστυχώς δεν έχει τίποτα απο το 2021 να είμαστε καλά και όλα θα γίνουν....πάντως μακρινά ταξίδια π.χ για Ασία αν δεν βγεί εμβόλιο νομίζω πως πρέπει να τα ξεχάσω....
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Πολύ συγκινημένη θα γράψω πως το πρώτο μου ταξίδι (εκτός του Βαλένθια-Μαδρίτη, που πλέον είναι συνήθεια) για το 2020 ΜΑΛΛΟΝ θα πραγματοποιηθεί: Αλμερία (Κάμπο ντε Γκάτα) 23 με 29 του Ιούνη. Μέχρι να το δώ, δε θα το πιστεύω.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Πολύ συγκινημένη θα γράψω πως το πρώτο μου ταξίδι (εκτός του Βαλένθια-Μαδρίτη, που πλέον είναι συνήθεια) για το 2020 ΜΑΛΛΟΝ θα πραγματοποιηθεί: Αλμερία (Κάμπο ντε Γκάτα) 23 με 29 του Ιούνη. Μέχρι να το δώ, δε θα το πιστεύω.
Άντε με το καλό και μην ξεχάσεις να μας γράψεις εντυπώσεις ;)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.623
Likes
50.289
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πολύ συγκινημένη θα γράψω πως το πρώτο μου ταξίδι (εκτός του Βαλένθια-Μαδρίτη, που πλέον είναι συνήθεια) για το 2020 ΜΑΛΛΟΝ θα πραγματοποιηθεί: Αλμερία (Κάμπο ντε Γκάτα) 23 με 29 του Ιούνη. Μέχρι να το δώ, δε θα το πιστεύω.
A είναι φαν της περιοχής ο @tripakias.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μέτα από την Κρήτη και τις υπόλοιπες μικρο-εξορμήσεις, θα κλείσουμε το φετινό "περίεργο" καλοκαίρι με 5 Βράδια Φολέγανδρο και 1 βράδυ Σίκινο! :clap:

Η Φολέγανδρος ήταν ψηλά στην λίστα μαζί με Αμοργό και κάποια άλλα νησιά! :D
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
Νόμιζα το 2020 είχε κλειδώσει!!!! :haha: :haha: Αν ισχύει το κάθε πέρσι και καλύτερα,δεν μπορώ
να φανταστώ πως θα είναι το '21

Ε, ακόμα κάποιες εξορμήσεις έστω εντός χώρας κάνουμε. Μέχρι στιγμής τουλάχιστον.:haha:

Αν τις χάσουμε κι αυτές.....
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom