2020 Που πάμε.

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.048
Μπραβο ρε παιδια, αφου μπορειτε και κανονιζετε ταξιδι/α σας βγαζω το καπελο...δυστυχως για μας , και αυτο το καλοκαιρι θα εχουμε την αγωνια μας διοτι επικειται ''μεγαλουτσικο'' χειρουργειο της συζυγου και το μονο που εχω να πω ειναι να σας πανε ολα δεξια...και μας !!!

Περαστικά εύχομαι και πρώτα ο Θεός να σας πάνε όλα καλά!
Ο περισσότερος κόσμος έχει ζήσει στο περιβάλλον του χειρουργεία και πραγματικά το μόνο που μετράει είναι να πάνε όλα καλά για τον άνθρωπο σου!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εμεις προσωπικά κλείσαμε να πάμε 24 Ιουνίου Κρήτη 8 μέρες με την AEGEAN ! Καταντάει κουραστικο το όλο θέμα! Είμαι 100% σίγουρος ότι θα πάμε και θα περάσουμε τέλεια! Κλείσαμε ξενοδοχειο / δωμάτιο σε σούπερ τιμή..Για κάποιο λόγο δεν κάθεται η Κρήτη ; Σιγά! Αμάξι και βουρ για εξόρμηση σε Μάνη, Μονεμβάσια (Θέλουμε καιρό να πάμε) και ότι άλλο είναι...

Αν σκεφτόμαστε έτσι για 1-2 μήνες μπροστά τότε καλύτερα να σταματήσουμε να ζούμε μέχρι τότε και ας μας ξυπνήσουν ξανά, στο πέρας του ιού!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μπραβο ρε παιδια, αφου μπορειτε και κανονιζετε ταξιδι/α σας βγαζω το καπελο...δυστυχως για μας , και αυτο το καλοκαιρι θα εχουμε την αγωνια μας διοτι επικειται ''μεγαλουτσικο'' χειρουργειο της συζυγου και το μονο που εχω να πω ειναι να σας πανε ολα δεξια...και μας !!!
Περαστικά και καλή δύναμη φίλε. Εύχομαι γρήγορη επιστροφή για να κανονίσετε όσο το δυνατόν περισσότερα ταξίδια!
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
Περαστικά και καλή δύναμη φίλε. Εύχομαι γρήγορη επιστροφή για να κανονίσετε όσο το δυνατόν περισσότερα ταξίδια!
Ευχαριστω πολυ και σου ευχομαι τα καλυτερα !!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.812
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μόλις ακύρωσα τις κρατήσεις στα 4 ξενοδοχεία που είχα κάνει για το ταξίδι μας, που προγραμμάτιζα σε Βενετία- Λιουμπλιάνα-Μπλεντ- Κλανγκερφουρτ.
κλαψ.:klaps:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.123
Likes
20.352
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μόλις ακύρωσα τις κρατήσεις στα 4 ξενοδοχεία που είχα κάνει για το ταξίδι μας, που προγραμμάτιζα σε Βενετία- Λιουμπλιάνα-Μπλεντ- Κλανγκερφουρτ.
κλαψ.:klaps:
:heart: μη στεναχωριέσαι please....
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Μπραβο ρε παιδια, αφου μπορειτε και κανονιζετε ταξιδι/α σας βγαζω το καπελο...δυστυχως για μας , και αυτο το καλοκαιρι θα εχουμε την αγωνια μας διοτι επικειται ''μεγαλουτσικο'' χειρουργειο της συζυγου και το μονο που εχω να πω ειναι να σας πανε ολα δεξια...και μας !!!
Περαστικά να πάνε όλα καλά
 
Μηνύματα
7
Likes
20
νομιζω,σωστη παρατηρηση!Εχουμε εισητηρια για Ρωμη 10 με 14 Αυγουστου,αλλα φοβος λογω covid μας κανει να το τριπολοσκεφτομαστε! Αληθεια εσεις θα πηγαινατε???
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.169
Likes
5.219
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
νομιζω,σωστη παρατηρηση!Εχουμε εισητηρια για Ρωμη 10 με 14 Αυγουστου,αλλα φοβος λογω covid μας κανει να το τριπολοσκεφτομαστε! Αληθεια εσεις θα πηγαινατε???
Το θεμα ειναι οτι αυτοι μας ακυρωνουν τις πτησεις - μιλαω για την κατηγορια αυτων που θελουν να πανε
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.906
Μόλις ακύρωσα τις κρατήσεις στα 4 ξενοδοχεία που είχα κάνει για το ταξίδι μας, που προγραμμάτιζα σε Βενετία- Λιουμπλιάνα-Μπλεντ- Κλανγκερφουρτ.
κλαψ.:klaps:
Στο πρωτο ταξιδι που ξηλωνει κανεις ειναι δυσκολο.
Να εγω που ξηλωνω το τριτο, ποσο χαλαρη ειμαι :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.694
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom