2020 Που πάμε.

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Καλή χρονιά.Το 2019 μας μπήκε και κάποιοι ήδη έχουν αρχίσει να προετοιμάζονται
και για τον επόμενο χρόνο.Το σίγουρο για μένα είναι ένα Λονδίνο για μια έκθεση και
σίγουρο πάλι προς Γερμανία και Γαλλία.
Για πέστε τις σκέψεις σας.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Επειδή το 2018 δεν το πραγματοποίησα και μάλλον ούτε το 2019 θα το κάνω, θα ήθελα το 2020 να πάω επιτέλους στο Καζακστάν. Αυτό είναι το μόνο που σκέφτομαι προς στιγμήν. Από την άλλη, εδώ μεθαύριο φεύγω για Ελλάδα και δεν έχω καν κλείσει το μισό κομμάτι του ταξιδιού, σιγά μην κλείσω από τώρα κάτι τόσο μακρινό. :bleh:
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
529
Likes
2.587
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Αν δεν ήταν τα χρήματα θα ήθελα, Ισλανδία, Ιαπωνία, Τατζικιστάν και Περού... :D Τον επόμενο μήνα πάμε Σρι Λάνκα, του χρόνου βλέπουμε! Υγεία και όλα γίνονται.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
τελευταια μερα των διπλων ποντακιων αποφασισα να το ριξω εξω και να κλεισω εισιτηρια για το 2020,
440 και 160000 ποντους μετα, εκλεισα σευχελλες για 14 μερες :D:clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μήπως βιάζεστε λίγο για το 2020; Όπως και να’χει θέλω να πάω με το παιδάκι μου στο Ουζμπεκισταν με λίγη Σον Κουλ από Κιργισταν για να μάθει για ποιο λόγο η μανούλα της άφησε μέρος της ψυχής της στην κεντρική Ασία.
Επίσης, θα ήθελα Φερόες ή Σβαλμπαρντ για το επόμενο έτος. Τέλος θέλω να πάμε με την @underwater Αζερμπαιτζαν ή Λευκορωσία. Γιατί μια φορά το χρόνο ταξίδι μαζί της είναι η συνήθεια που έγινε λατρεία!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Με αφορμη την ξαφνικη μετακομιση φιλης στο Newcastle, σε αποσταση αναπνοης απο τη Σκωτια, θα εχω την ευκαιρια να επισκευτω και τον βορρα το 2020.
Δραμα το brain drain (οχι για αυτους) αλλα ειναι αφορμες για πολλα ταξιδια για μας.
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Τα δικά μου σχέδια αλλάζουν...ακόμα δεν τα έβαλα κάτω.. αφήνουμε προς το παρόν τη Λισαβόνα, γιατί μας προέκυψε εκδρομή με το Γυμνάσιο. Ο σύλλογος γονεων (οπου συμμετέχω) αποφάσισε να οργανώσει 4μερη εκδρομή στο Οσλο. Οπότε γερή οικονομία τώρα, να καταφέρω να αποταμιεύσω κατιτίς για να πάμε 3 άτομα στο Οσλο.. Η πρόεδρος του συλλόγου που ασχοληθηκε και το πρότεινε πιστεύει μετα από ερευνα που έκανε ότι για 4 μέρες αεροπορικά και ξενοδοχεία θα μας πάνε γύρω στα 350-400 €. Το ταξίδι προγραμματίζεται για την εβδομάδα μετά το Πάσχα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom