2020 Που πάμε.

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Αχχχ! Τιποτα το 2020. Εκδρομή ένα 3μερο μέχρι το Μητέρα και πολύ μας είναι....:rolleyes
Το ίδιο και μεις! Ότι σκεφτόμουν να το γράψω και είδα την τελευταία απάντηση, ωραία σύμπτωση! Με το καλό! Στο πρώτο παιδάκι κάναμε ταξίδι πριν αλλάξει η χρονιά αλλά τώρα που περιμένουμε τη μικρή μας το Πασχα, για 2021 μας βλέπω, ίσως κάτι κοντινό Χριστούγεννα του '20...
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Το ίδιο και μεις! Ότι σκεφτόμουν να το γράψω και είδα την τελευταία απάντηση, ωραία σύμπτωση! Με το καλό! Στο πρώτο παιδάκι κάναμε ταξίδι πριν αλλάξει η χρονιά αλλά τώρα που περιμένουμε τη μικρή μας το Πασχα, για 2021 μας βλέπω, ίσως κάτι κοντινό Χριστούγεννα του '20...
Με το καλό και σε εσας! Διπλή σύμπτωση. Πασχαλιάτικο θα είναι και εμάς!:)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Με το καλό και σε εσας! Διπλή σύμπτωση. Πασχαλιάτικο θα είναι και εμάς!:)
Αφού θα είναι πασχαλιατικο προσοχή και σεις στην επιλογή γιατρού, θέλουν και αυτοί τα ταξιδακια τους και παίζει πολύ εύκολα η αναίτια καισαρική. (Σορρυ για το οφτοπικ). Το πρώτο σας;
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
@Sassena
Κάθε φορά όμως που γράφω στα σχετικά νήματα για τα ταξιδιωτικά μου σχέδια, καταφέρνω και τα πραγματοποιώ!
Οπότε, για το 2020 τα σχέδια για χειμώνα και άνοιξη είναι δύο ταξίδια στην Ιταλία και εύχομαι να μου βγεί και μία Γερμανία πάλι. Για Ιταλία, θέλουμε Μιλάνο το ένα ταξίδι για 3 μέρες και το δεύτερο ταξίδι λέμε να πάμε παρέα 4 ατόμων Νάπολη και όλη τη περιοχή νότια της Νάπολης έως και Σαλέρνο για μία βδομάδα.
Το καλοκαίρι τα σχέδια λένε Ελλάδα μετά απο 3 χρόνια!!! Θα ταξιδέψουμε οδικώς με το κατασκηνωτικό μας εξοπλισμό σε Χίο κυρίως και σε Λέσβο για 2 βδομάδες και για να πω τη αλήθεια είμαι πολύ χαρούμενη :) που θα ταξιδέψω οδικώς Ελλάδα, μετά απο αρκετό καιρό αποχής....
Για το φθινόπωρο ίδωμεν...το νήμα δεν φεύγει, εδώ θα είναι!
Εύχομαι να σου φέρει τύχη το νήμα και να τα πραγματοποιησεις τα ταξίδια σου !

Αχχχ! Τιποτα το 2020. Εκδρομή ένα 3μερο μέχρι το Μητέρα και πολύ μας είναι....:rolleyes:
Αχ αυτα ειναι ωραία τριήμερα! Με το καλό!

Το ίδιο και μεις! Ότι σκεφτόμουν να το γράψω και είδα την τελευταία απάντηση, ωραία σύμπτωση! Με το καλό! Στο πρώτο παιδάκι κάναμε ταξίδι πριν αλλάξει η χρονιά αλλά τώρα που περιμένουμε τη μικρή μας το Πασχα, για 2021 μας βλέπω, ίσως κάτι κοντινό Χριστούγεννα του '20...
Με το καλό να έρθει η μικρή σας!

Εγώ έχω βγαλει αεροπορικά για Λισαβονα και Κων/λη αλλά ξέμεινα από δουλειά. Οπότε προτεραιοτητα έχει να βρω δουλειά και μετά αν θα καταφέρω να πραγματοποιησω τα δύο ταξιδια μου. Κρίμα είχα πάρει φόρα και με φρέναρε η απόλυση......
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Εγώ έχω βγαλει αεροπορικά για Λισαβονα και Κων/λη αλλά ξέμεινα από δουλειά. Οπότε προτεραιοτητα έχει να βρω δουλειά και μετά αν θα καταφέρω να πραγματοποιησω τα δύο ταξιδια μου. Κρίμα είχα πάρει φόρα και με φρέναρε η απόλυση......
Λυπάμαι πολύ....εύχομαι ολόψυχα να βρεις δουλειά σύντομα! :( :(:( .....στεναχωρήθηκα τώρα...

@panlek30 και @echo2011 με τα καλό τα μωράκια σας!
Η Χίος εξαιρετική, πολύ την αγαπήσαμε το μακρινό 1999.
Η Λέσβος από τότε είναι στα σχέδιά μας αλλά ακόμη δεν καταφέραμε να πάμε. Κοντοζυγώνει η ώρα της.;)
Να καταφέρετε να πάτε και να περάσετε καλά!!!
Σε ευχαριστώ πολύ Βασίλη :heart:
Την Χίο την είχα στο μυαλό μου αρκετό καιρό. Αν όλα πάνε καλά, θα την γνωρίσω επιτέλους και χαίρομαι που εγκρίνεις!
Η Λέσβος είναι απο τα αγαπημένα μου νησιά στο Αιγαίο και έχω πάει μια, δυο, τρείς...πέντε...δεν θυμάμαι, έχω χάσει το μέτρημα :) Είναι προορισμός για όλο το χρόνο, και για όλα τα γούστα!!!! Αξίζει πάρα πολύ!!!
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Λυπάμαι πολύ....εύχομαι ολόψυχα να βρεις δουλειά σύντομα! :( :(:( .....στεναχωρήθηκα τώρα...
Ευχαριστώ :heart: Η αλήθεια είναι ότι είναι δύσκολη κατάσταση, όταν πέφτω όμως σκέφτομαι ότι υπάρχουν χειρότερες καταστάσεις και αισιοδοξώ ότι κάτι θα βρεθεί, δεν μπορεί..
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
γεναρη του 2020 αν δεν πεσουν UFO αν δεν αλλαξει κατι,κλασικη γκαντεμω στα ταξιδια,εχω κλεισει βαρκελώνη-σεβιλλη-λισαβώνα-πορτο-μαδριτη 12 μερες ολα μαζι.Και για να γλυτωσω το ντραρι ντραρι στο γυαλο πετουν οι γλαροι που γινεται εδω στο νησι που μενω καθε πασχα,εκλεισα με την κορη μου,πρωτο της ταξιδι εξωτερικο στην βουδαπεστη.1 απριλη-6 απριλη...να δεις που θα πεσω πανω στο πανηγυρι γμτ οταν επιστρεφω χαχαχα.κι εγω ανεργη ειμαι φιλε @alvadi κατι θα βρεθει το καλοκαιρακι,μην ακυρωσεις τα ταξιδια σου,μια ζωη στη ζουλα ταξιδευω και στο παρα πεντε,μεγαλωσα μονη μου 2 παιδια και δεν θυμαμαι ποσα αδεσποτα γατονια...μη μασας,πηγαινε,αν εχεις δλδ κλεισει πηγαινε,η διατροφη ειναι το λιγοτερο στο ταξιδι,αν εχεις κλησει εισητηρια και διαμονη κατι θα φας που λεει ο λογος,αλλα ταξιδι μην αφησεις.καλη τυχη ευχομαι.
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
γεναρη του 2020 εκλεισα 5 ημερες μιλανο και 4 μερες βελιγραδι-ζαγκρεμπ.Φλεβαρη του 2020 5 ημερο Ντοχα και αν ολα πανε καλα τον απριλη μια εβδομαδα μετα το πασχα μπανγκοκ-πουκετ που ειναι κλεισμενο εδω και 1.5 χρονο!
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
"Camino de Santiago de Compostela" ήταν ένα μου όνειρο.

16 Μαΐου θα είμαι στην Γαλλία για να ξεκινήσω την διαδρομή από Γαλλία κάνοντας την διαδρομή του Αγίου Ιακώβου.Άδεια,εισιτήρια και η πρώτη διαμονή τακτοποιήθηκαν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.708
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom