2020 Που πάμε.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.299
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
"Camino de Santiago de Compostela" ήταν ένα μου όνειρο.

16 Μαΐου θα είμαι στην Γαλλία για να ξεκινήσω την διαδρομή από Γαλλία κάνοντας την διαδρομή του Αγίου Ιακώβου.Άδεια,εισιτήρια και η πρώτη διαμονή τακτοποιήθηκαν.
Πόσες μερες;
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μόλις κλείστηκε το πρώτο ταξίδι για τον Γενάρη 2020:

Αθήνα - Μόναχο για Road Trip στις Αυστριακές & Βαυαρικές Άλπεις!

Κάποτε κοιτούσαμε τις εικόνες στο PC και λέγαμε τι ωραία καρτ ποστάλ! Καιρός να τα δούμε από κοντά με το καλό! :clap:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.299
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Λοιπόν εντός τοπικ, εγω για το 2020 θα πάω όπου πάει ο @tripakias, αρκεί να έχει στοίχημα ο προορισμός. Μου αρεσε το κονσεπτ, θα το εφαρμόσω.
 
Last edited by a moderator:

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Λοιπόν εντός τοπικ, εγω για το 2020 θα πάω όπου πάει ο @tripakias, αρκεί να έχει στοίχημα ο προορισμός. Μου αρεσε το κονσεπτ, θα το εφαρμόσω.
Να σε δω από την Κούβα να πηγαίνεις Βιέννη με 100+100,μάλλον κολυμπώντας. :) :)
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Μιας και κλείνω ταξιδιωτικά το 2019 με Μπολόνια, είπα να ανοίξω (αν δεν προκύψει κάτι πιο πριν) το 2020 επίσης με Μπολόνια. Και για να βάλω ακόμη περισσότερο συναίσθημα, είπα να το κάνω και μια μέρα μετά τα γενέθλιά μου, 29/2 με 2/3. Μέχρι στιγμής έχω κλείσει το ξενοδοχείο (ακυρώσιμο) και όταν το οριστικοποιήσω, θα κλείσω και τα αεροπορικά.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.952
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Το 2020 ξεκινάει δυναμικά και αισιόδοξα, βρίσκοντας μας τις πρώτες μέρες του στο Βερολίνο, τον Φεβρουάριο στο Μπέργκαμο, και τον Μάρτη καλώς εχόντων να περνάμε τη γραμμή του Ισημερινού με κατεύθυνση τη Λατινική Αμερική και το Περού.
Να είμαστε καλά και έπεται συνέχεια!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Το 2020 ξεκινάει δυναμικά και αισιόδοξα, βρίσκοντας μας τις πρώτες μέρες του στο Βερολίνο, τον Φεβρουάριο στο Μπέργκαμο, και τον Μάρτη καλώς εχόντων να περνάμε τη γραμμή του Ισημερινού με κατεύθυνση τη Λατινική Αμερική και το Περού.
Να είμαστε καλά και έπεται συνέχεια!
Πότε θα είσαι Περού; Λες να συνπεσουμε;;; Εγώ πάω 17..
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Εγώ ήλπιζα για Λατινική Αμερική φέτος, αλλά η παρέα θέλει Βόρεια. Οπότε για New York μας βλέπω, χωρίς πολύ ενθουσιασμό από μέρους μου για κάποιο λόγο.
Μάρτιο θα παίξει μία βόλτα Λουξεμβούργο και ελπίζω Ιούνιο Λευκορωσία. Το τελευταίο, το παλεύω μία διετία. Φέτος θα κάτσει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom