2020 Που πάμε.

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Αλλου ηθελα αλλου εκλεισα τελικα . Μια Μαλτα για αρχη και ελπιζω για το καλοκαιρι κατι καλυτερο
Κι εγώ Μάλτα για αρχή, τέλος Φεβρουαρίου και λίγη Ρουμανία το Μάρτη!Πότε θα είσαι Μάλτα;
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Φέτος Λετονια-Εσθονια (έγινε) και Ιρλανδία μια εβδομάδα τον Μάιο.

Μετά από συζήτηση με Λιβανέζο φίλο, μου μπήκε η ιδέα για μια εβδομάδα τον Ιούλιο Λίβανο. Κοντινό μέρος που δεν έχω πάει με μπόλικα αρχαία, κουζίνα, κουλτούρα, φύση (; ). Ασφαλές (; ) ακούγεται, τουλάχιστον στα μέρη με ενδιαφέρον. Και φαίνεται οικονομικό λόγω της οικονομικής κρίσης τους ( αλλά τον Ιούλιο ; ).

Η Αφρική που έλεγα ίσως πάει αρχές επόμενου χρόνου. Η Αιθιοπία ή Τανζανία-Ρουάντα-Ουγκάντα πιο φιλική για σόλο ταξιδιώτες;
 

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
Μόνο για Μαρόκο είχα κλείσει φέτος αλλά μου βγήκε απο σποντα μια εβδομάδα στην Ταϊλάνδη! Οπότε 24-31 Μαρτίου, Ταϊλάνδη σου έρχομαι!!
 
Μηνύματα
111
Likes
265
Φέτος Λετονια-Εσθονια (έγινε) και Ιρλανδία μια εβδομάδα τον Μάιο.

Μετά από συζήτηση με Λιβανέζο φίλο, μου μπήκε η ιδέα για μια εβδομάδα τον Ιούλιο Λίβανο. Κοντινό μέρος που δεν έχω πάει με μπόλικα αρχαία, κουζίνα, κουλτούρα, φύση (; ). Ασφαλές (; ) ακούγεται, τουλάχιστον στα μέρη με ενδιαφέρον. Και φαίνεται οικονομικό λόγω της οικονομικής κρίσης τους ( αλλά τον Ιούλιο ; ).

Η Αφρική που έλεγα ίσως πάει αρχές επόμενου χρόνου. Η Αιθιοπία ή Τανζανία-Ρουάντα-Ουγκάντα πιο φιλική για σόλο ταξιδιώτες;
Ρουάντα και Ουγκάντα που το έκανα σόλο δεν είχα κανένα θέμα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Εγώ πάντως ακόμα ελπίζω για κείνο το Κούβα-Τζαμάικα και προς τιμήν της κορόνας (της μπίρας) αποφάσισα και ένα ταξίδι στη χώρα της, το Μεξικό όταν περάσει η τρέλα με την άλλη κορόνα..
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Να μην ξανανοίξουμε τέτοια θέματα μελλοντικά, είναι γρουσουζιά, μόνο απολογισμούς να κάνουμε:bleh:
Γράφτηκα στο φόρουμ φέτος ( τέλη Δεκεμβρίου!!) και βλέπω λοιπόν το θέμα και λεω "δεν γράφω και εγώ εδώ! ενδιαφέρον φαίνεται"! Να μην στα πολυλογώ είχα ταξίδι το Πάσχα Βουδαπέστη το οποίο πήγε Οκτώβριο με το που ανοίγει η σχολή και Ισπανία τον Αύγουστο που προς το παρόν δεν την έχω πειράξει (και ελπίζω να μην το κάνω και να παω)
Κατα τα αλλά η γκαντεμιά πάει συννεφο:bleh:
Δεν ξαναλέω που θα παω!! Μόνο ιστορίες όταν γυρίζω
Καλά ταξίδια με υγεία πάνω από ολα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.622
Likes
50.272
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Γράφτηκα στο φόρουμ φέτος ( τέλη Δεκεμβρίου!!) και βλέπω λοιπόν το θέμα και λεω "δεν γράφω και εγώ εδώ! ενδιαφέρον φαίνεται"! Να μην στα πολυλογώ είχα ταξίδι το Πάσχα Βουδαπέστη το οποίο πήγε Οκτώβριο με το που ανοίγει η σχολή και Ισπανία τον Αύγουστο που προς το παρόν δεν την έχω πειράξει (και ελπίζω να μην το κάνω και να παω)
Κατα τα αλλά η γκαντεμιά πάει συννεφο:bleh:
Δεν ξαναλέω που θα παω!! Μόνο ιστορίες όταν γυρίζω
Καλά ταξίδια με υγεία πάνω από ολα
Τέλη Δεκέμβρη με τα πρώτα κρούσματα δηλαδή, ε; Το βρήκαμε το γκαντεμόσαυρο λεβέντες...
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.353
Πλέον δεν θέλω να προγραμματίζω για μετά από 365 μέρες τι θα κάνω. Θα προσπαθήσω να προγραμματίσω για σήμερα...
Αυτά έγραφα αρχές του 2018 για το τότε μελλοντικό 2019 γιατί ως γνωστόν όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο θεός γελά.Ταξιδιωτικο φόρουμ είμαστε ,σε ποιον θεό πιστεύει ο καθένας πια είναι σχετικό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.601
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom