2021.Που πάμε;

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Καλή ταξιδιάρικη χρονιά να έχουμε.Πάντα τον Ιανουάριο σκεφτόμουν το επαγγελματικό ταξίδι στο Λονδίνο την επόμενη χρονιά.Τώρα ψιλοσπαστικα με το Μπρεξιτ.Έχουν γίνει κουβέντες στο σπίτι από Μόσχα έως Καραϊβική.Μέχρι τον Φεβρουάριο θα κατασταλάξουμε.Παίζει και ο Καναδάς.Όλα ρευστά.Καλή χρονιά είπαμε;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Πρώτη μέρα του 2020 και εγώ σκέφτομαι που θέλω να ταξιδεψω το 2022(!?) γιατί τότε θα μπορώ να πραγματοποιησω άλλο ένα ταξίδι-ονειρο, αν φυσικά όλα πάνε καλά.
Μέχρι τότε να είναι καλά η αγαπημένη μου Ευρώπη!!!
Για το 2021 σκέφτομαι Πολωνία (αν δεν πάω φέτος, που δεν το κόβω να πηγαίνω), ίσως κάποια Βαλτικη χώρα και κάποιο οδικό πάλι στην Ιβηρικη χερσονησο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.935
Likes
40.784
Ευχαριστω που ειμαι στη σκεψη σας! Αστειευομουν, ξερω οτι παντα το θεμα το ανοιγει ο Παναγιωτης νωρις νωρις!
Για το 21 δεν ξερω τιποτε ακομη. Εξαρταται απο το που θα καθησει η μπιλια με τα μιλια.
Στανταρ θα εχω τα νευρα μου με το Brexit που ειδα κι επαθα να τελειωσω απο το παιδικο διαβατηριο 100 ευρω καθε 3 χρονια και τωρα θα πρεπει να φορτωθω 2 διαβατηρια για να μπαινουμε Αγγλια?
Καποιες σκεψεις: εχω τα μιλια για πολυ πολυ Βορεια, τρωγομαι αγριως. Θελω επισης Γαλλια, περιοχη Μπορντω- Τουλουζ. Θελω Κροατια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.935
Likes
40.784
Λοιπον, επειδη δεν καθησε κι ασχημα η μπιλια με τα μιλια ως τωρα και επειδη ερχονται δυσκολες (μιλιακες) μερες, μενοντας πιστη στην παραδοση να μην επιστρεφω απ ευθειας το καλοκαιρι απο Αγγλια, λεω να κανονισω ενα 3ημερο στοπ οβερ στην Ισλανδια, επιστρεφοντας απο Αγγλια. Ισα ισα Ρευκιαβικ και Golden Circle , γιατι για 2 ατομα οτιδηποτε παραπανω σημαινει οτι θα πρεπει να πουλησω νεφρο για να δουμε λιγο αρκτικο κυκλο. Ναι, οκ, δεν θα τα δουμε ολα.
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.556
Likes
12.632
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Διαβάζω κάθε ιστορία που δημοσιεύεται Εύα για να έχω εικόνες προς αναζήτηση προορισμού. Φυσικά δεν με λαχταρησες, μακάρι να είναι το τελευταίο θέματα κι που θα έχετε στα ταξίδια σας. Να είμαστε καλά να ταξιδεύουμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.725
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom