2023. Που πάμε;

SugarBlue

Member
Μηνύματα
299
Likes
5.387
Θα αναφέρω μόνο τα κλεισμένα ταξίδια
Απρίλιο Μπρατισλάβα
Ιούνιο Βαρκελώνη και Λισαβόνα - Πόρτο
Από κει και πέρα είναι όλα ρευστά.Τα μέρη που δεν έχω πάει και θέλω να δω είναι ακριβά μέχρι στιγμής και θέλω να περιορίσω τις επαναλήψεις
Ας κάνω ένα update του 2023 για να περάσει η ώρα στο γραφείο..:throw:
Μπρατισλάβα, Βαρκελώνη και Λισαβόνα - Πόρτο πραγματοποιήθηκαν επιτυχώς όπως και αρκετά εγχώρια.
Οκτώβριο Βερόνα και ίσως Σιρμιονε( πολλάκις ακυρωμενο, ελπίζω όχι άλλη ακύρωση)
Μέσα Δεκεμβρίου Βρυξέλλες( επανάληψη αλλά οκ με στόχο να προλάβω και λίγη Αμβέρσα )
Τέλη Δεκεμβρίου , Ρίγα και Ταλίν
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.388
Likes
42.641
@piccolo_mondo κλεισατε τιποτε για το 4ημερο των δημοτικων εκλογων που κλεινουν τα σχολεια; Μη ρωταμε μονο για τις εθνικες, ενταξει; το 4ημερο ειναι 4ημερο.
Εκλεισα κι εγω κατι με επιστροφη Κυριακη για να ψηφισω οπως στις εθνικες, αλλα αν κατσουν οικογενειακες υποχρεωσεις, θα μετατεθει για καλοκαιρι. Φτυνω τον κορφο μου.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.402
Likes
8.800
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Πέμπτη απόγευμα, Δευτέρα απόγευμα..... Ξέρεις εσύ.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
862
Likes
830
@piccolo_mondo κλεισατε τιποτε για το 4ημερο των δημοτικων εκλογων που κλεινουν τα σχολεια; Μη ρωταμε μονο για τις εθνικες, ενταξει; το 4ημερο ειναι 4ημερο.
Εκλεισα κι εγω κατι με επιστροφη Κυριακη για να ψηφισω οπως στις εθνικες, αλλα αν κατσουν οικογενειακες υποχρεωσεις, θα μετατεθει για καλοκαιρι. Φτυνω τον κορφο μου.
Οχι δυστυχως, no αδεια.... εντωμεταξυ ακομα να λυσω τον γριφο του Πασχα, πανακριβα οοολα, απο Παρισι μεχρι Μαροκο κοιταζω ουφ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.388
Likes
42.641
Οχι δυστυχως, no αδεια.... εντωμεταξυ ακομα να λυσω τον γριφο του Πασχα, πανακριβα οοολα, απο Παρισι μεχρι Μαροκο κοιταζω ουφ
Τα εισιτηρια για Μιλανο ειναι ΠΑΝΤΑ φθηνα τετοια εποχη.
Απο κει σας χαλαει μια Κυανη Ακτη? Δεν ειναι μακρια. Αυτο ηταν το περσινο πασχαλινο πλανο. Τελικα με πτησεις των 13 ευρω πηγαμε Σαρδηνια. Τοσο κοστιζε και για Μασσαλια η Παρισι.
Το Μιλανο ειναι μπαλαντερ για πολλες χωρες με τρενο η πτηση, το κλεινεις με κλειστα τα ματια και μετα αποφασιζεις που και τι.
 

taniakar

Member
Μηνύματα
269
Likes
152
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
862
Likes
830
Τα εισιτηρια για Μιλανο ειναι ΠΑΝΤΑ φθηνα τετοια εποχη.
Απο κει σας χαλαει μια Κυανη Ακτη? Δεν ειναι μακρια. Αυτο ηταν το περσινο πασχαλινο πλανο. Τελικα με πτησεις των 13 ευρω πηγαμε Σαρδηνια. Τοσο κοστιζε και για Μασσαλια η Παρισι.
Το Μιλανο ειναι μπαλαντερ για πολλες χωρες με τρενο η πτηση, το κλεινεις με κλειστα τα ματια και μετα αποφασιζεις που και τι.
Μωρε εχω πολλους περιορισμους: θελω απευθειας πτηση μεχρι τον τελικο προορισμο και θελω καπου που να μην εχω ηδη παει (ολα τα οδικα σε ακτινα 500-1000klm απο Μιλανο τα εχω εξαντλησει οταν εμενα εκει - το Παρισι οριακα εξαιρειται απο το "να μην εχω παει" λογω disneyland) Αααστα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.444
Μηνύματα
892.735
Μέλη
39.088
Νεότερο μέλος
MotherofDragons

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom