2023. Που πάμε;

panlek30

Member
Μηνύματα
1.554
Likes
4.005
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.002
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Δεν το έχω κλείσει ακόμα, αλλά είναι σχεδόν σίγουρο Παρίσι τέλη Ιούνη, με αφορμή το Air Show που έχει να γίνει προ-κορονοϊού.

Τώρα με τι θα συνδυαστεί θα δω. Έχω μεν εκκρεμότητες με την πόλη, μιας και η πρώτη επίσκεψη εκεί το '09 ήταν η πρώτη σε τέτοιου μεγέθους πόλη. Με αποτέλεσμα λόγω "αρχάριου" σχεδιασμού πολλά να μην τα προλάβουμε.

Από την άλλη, συχνά πυκνά βγαίνουν και προσφορές για Μόντρεαλ (αφορμή για το ταξίδι Κεμπέκ - Οτάβα που δεν έγινε το '22) ή Ρεϊνιόν (αν βολέψουν οι μέρες και βρεθεί και παρέα μιας και πρόκειται για φυσιολατρικό προορισμό).
 

Extra muros

Member
Μηνύματα
147
Likes
954
Φλεβάρη επάνοδος-αστραπή στη Λισαβόνα ελπίζοντας να προλάβω μονοήμερη στην Έβορα
Μάρτη Παλέρμο
Ιούνιο έχουν κλειστεί εισιτήρια για Λισαβόνα με προς το παρόν ανοιχτή τη συνέχεια (Αζόρες, Μαδέιρα ή Αλγκάρβε αν δεν βολέψουν καθόλου τα νησιά)
Σεπτέμβριος Δουβλίνο
Λογικά ό,τι περισσέψει από την άδεια θα το φάει το Βερολίνο το Δεκέμβρη κι ευελπιστώ σε μίνι αποδράσεις εντός Ελλάδος για σκ χωρίς συγκεκριμένο πλάνο προς το παρόν.
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μετά από ένα χορταστικό 2022 (πραγματικά ευχαριστήθηκα ταξίδια) μόλις μου έκλεισα ως δώρο γενεθλίων 9ήμερο Ιορδανία το Πάσχα. Επειδή δεν ξέρω τι θα προκύψει από επαγγελματικά ταξίδια-τα μισά φετινά ήταν επαγγελματικά- δεν ανοίγομαι πολύ προς το παρόν.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Συνολικα εχω κλεισει:
Απριλη Πασχα 4 μερες Ιταλια.
Ιουνη 3 μερες Ολλανδια
Ιουλη 4 μερες Αυστρια και απο εκει 2 μερες Ζαγκρεμπ
Αυγουστο 4 μερες Βελγιο και απο εκει 3 μερες Νορμανδια
Αυγουστο 3 μερες Στοκχολμη.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.781
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom