2023. Που πάμε;

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πλούσιο ταξιδιωτικά το 2023, με διαφορετικές εικόνες και χρώματα! Σαουδικη Αραβία και Ουζμπεκισταν, Ανδριανούπολη Σόφια Ιρλανδία από εκτός.
Ελατοχωρι Πιερίας, Λιβάδι Ολύμπου, β´ πόδι Χαλκιδική, Πηλιο, δυο φορές Αθήνα, από εντός και μια ορεινή Χαλκιδική στα προσεχώς.
Για το ‘24 έχω δυο κλεισμένα ήδη. Καλά να είμαστε να ταξιδεύουμε !
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Μια εβδομάδα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα μέσα στο Νοέμβριο και 9μερο Χριστουγεννιάτικο road trip Αλσατία - Μέλανα Δρυμό το Δεκέμβριο. Ανυπομονώ και για τα δύο!! Βέβαια ήδη σκέφτομαι τα ταξίδια του 2024 🤭
Μην τα σκεφτεσαι και κλεισε. Εχω ηδη 3 κλεισμενα για το 24 και αν δεν εκλεινα διαμονη μηνες πριν, θα επεφτε κλαμα. Οι τιμες ανεβαινουν ξεφρενα γιατι εξω οι μισθοι αυξανονται αναλογα. Εδω δεν μας εχουν καλεσει στο παρτι.
 

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία
Μην τα σκεφτεσαι και κλεισε. Εχω ηδη 3 κλεισμενα για το 24 και αν δεν εκλεινα διαμονη μηνες πριν, θα επεφτε κλαμα. Οι τιμες ανεβαινουν ξεφρενα γιατι εξω οι μισθοι αυξανονται αναλογα. Εδω δεν μας εχουν καλεσει στο παρτι.
Όσο για τις τιμές το βλέπω. Εγώ μένω εξωτερικό και το πρόβλημα είναι ότι λόγω δουλειάς μετακινούμαι συνεχώς. Δηλαδή δε ξέρω αν του χρόνου θα είμαι Κύπρο (όπως τώρα δηλαδή) οπότε δε μπορώ να κλείσω ακόμα εισιτήρια. Μάλλον θα ξέρω μέσα στο Δεκέμβριο. Το άλλο θέμα είναι η παρέα. Δύσκολο να βρω παρέα να με ακολουθήσει για αυτά που έχω στο μυαλό μου, οπότε περιεργάζομαι τις επιλογές μου. Solo travelling δεν έχω πραγματοποίησει ακόμα και νομίζω δύσκολα θα το πάρω απόφαση.
 

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.033
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Το 2023 είχε τον Μάρτιο μια εβδομάδα στην Γεωργία,που ήταν σχεδόν τελευταίας στιγμής ταξίδι και μια υπέροχη έκπληξη ως προορισμός! Και τον Ιούλιο 10 μέρες στην λατρεμένη Ισλανδία! Τέλεια ταξίδια και τα 2 το καθένα με τα "χρώματα" του! Και εις άλλα με υγεία!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
ΠΙστη στη συνηθεια να πεταω και κανενα εισιτηριο, αφιξη με wizz πρωι Σαββατου,αναχωρηση με Ryan απογευμα Κυριακης.
Ο ακραιος ευτελισμος ειναι οτι εκλεισα για μενα 3 εισιτηρια γιατι σημερα ξαφνικα αλλαξαν οι υποχρεωσεις, η γνωμη και πλανο ταξιδιου, πεταω το εισιτηριο επιστροφης πρωι Κυριακης εξαργυρωσαμε προ μηνος κουπονι 40 ευρω που ειχε στειλει η Booking και αφαιρεθηκε απο τα εισιτηρια, τελος παντων 3 εισιτηρια για μενα κοστισαν 34 ευρω και το ενα θα πεταχτει.
Ειχα ανοιξει σχετικο θεμα με τα κουπονια που εστελνε η Booking για αεροπορικα Κουπόνι 40 ευρώ για πτήση απο Booking | Travelstories
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
7.990
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Κωστή και σ ανώτερα, ότι επιθυμείς. Ο πρώτος είναι ανάμεσα μας ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.864
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom